Tekkis küsimusi?+372 8801721

ALTERCORE

filtrid

  • Suurus
  • Värv
  • hind
OK

Altercore ajalugu

Altercore on tegutsenud alates 2014. aastast, kuid selle idee sai alguse juba 90ndatel aastatel, kui selle kaubamärgi looja alustas jalanõude tootmist Poolas. Altercorest sai kiiresti turuliider, kuna ta tootis jalanõusid noortele ja sõltumatutele inimestele.  

Jalanõusid ei valitud juhuslikult. Altercorei looja kasvas üles Gdańskis, kus ta jälgis vabaduse eest võitlevate tööliste streike ja kuulas unustamatuid rokk-kontserte Gdański laevatehastes. Need ajaloolised hetked viisid jalatsite loomiseni, võttes arvesse Poola ikoonilisi, kuid raskesti kättesaadavaid jalanõusid.

Täna paistab Altercorei kaubamärk muudest kaubamärkidest silma oma töötlemata disainiga, mis peegeldab laevaehituse õhustikku. Nahast saapad, vulkaniseeritud kummist spordijalanõud ja jalanõud, mis on valmistatud loomasõbralikest kvaliteetsetest sünteetilistest materjalidest. Suurem osa toodangust valmistatakse Gdański lähedal. Altercore esindab autentseid väärtusi, mis on muudetud ainulaadseks kvaliteetsete jalanõude stiiliks.