NAGU SÜGIS, NÕNDA PAKKUMISED. -20% lisaallahindlust suvetoodetele. Sooduskood:
*Allahindlused kehtivad ainult selles kataloogis olevatele kaupadele kuni 2023-10-15. 
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Biomecanics lastele

filtrid

  • Suurus
  • Omadused
  • Värv
  • Hind
OK

„Biomecanics“ ja  Valencia Biomehanika instituut (IBV) lõid selle jalanõu, pidades silmas, et roomamine ja kõndimine on üksteist täiendavad lapse liikumise viisid.  Sobivate jalanõude abil omandavad lapsed ise kõndimisoskuse.

Lapsed ei lõpeta kohe roomamist ja ei hakka kõndima. See on loomulik protsess. Kui laps tõuseb esimest korda toe abil püsti (näiteks hoides kinni mõnest mööbliosast) ja puudutab jalataldadega maapinda, omandab ta usu enesesse, tema lihased ja luud hakkavad aga tugevnema. 

Progress kestab seni, kuni lapsel õnnestub astuda esimene kindel samm. Kuni selle ajani ta roomab ja kõnnib sõltuvat sellest, millega sel hetkel tegeleda soovib.  Kui laps usub, et tal on jõudu, siis ta kõnnib, kui aga arvab, et võib kukkuda – roomab. Mõlemad liikumisviisid on sobivad ja lapsed võivad valida, kuidas on neil sobivam liikuda.

Selles protsessis mängivad esimesed jalanõud laste elus suurt rolli, kuna need võivad osutada otsest mõju jalatalla arenguprotsessile.  Jalanõu ei tohi segada liikumist, vaid peab seda kultiveerima loomulikult ja arendama terveid jalataldasid.

Üleminek roomamiselt kõndimisele on loomulik protsess, mille ajal omandab laps usku enesesse ja tugevnevad nende lihased ning luud.

Selle protsessi ajal nad kas roomavad või kõnnivad toe abil, kuini astuvad enda esimesed kindlad sammud.

Selles protsessis mängivad jalanõud põhirolli:

  • Jalanõud ei tohi segada liikumist, vaid peavad soodustama loomulikku ja tervet lapse jalataldade arengut.
  • Jalanõud peavad soodustama lapse oskust kõndima iseseisvalt.  

Kasutades uusimaid tehnoloogilisi ressursse ja pöörates tähelepanu evolutsiooni poolt määratud õigele lapse jalatalla arengule, pakub ettevõte Biomecanics lastele maksimaalset vabadust, ohutust ja mugavust kõigis tema kasvamise etappides.