Tekkis küsimusi?+372 6661 199

Filtrai


OK

Bisgaard lastele

Filtrai Sorteerima

Sorteerima


Bisgaard laste jalanõud tüdrukutele ja poistele

Bisgaard laste jalanõud tüdrukutele ja poistele on toodetav nii, et saavutada maksimaalne mugavus ja kvaliteet. Bisgaard tüdrukutele ja poistele pakub palju unikaalse klassikalise disainiga jalanõusid. Jalanõude toomisel osutatakse palju tähelepanu mitte ainult välimusele, vaid ka nende sisule.  Jalanõud on valmistatavad ainult naturaalsetest materjalidest. Naturaalse naha kvaliteet on mitte ainult tuntav, vaid ka nähtav.

Jalanõude tallad ja vihmasaapad on valmistatavad naturaalsest, paindlikust ja elastsest kummist. Jalatsid ja säärsaapad on toodetavad vaid 100% naturaalsest nahast.

 

Naturaalsed, kvaliteetsed materjalid

Naturaalne nahk on suurepärane materjal erinevate toodeta, sealhulgas jalanõude tootmiseks. Nahk on pikaealine, tugev ja raskesti kuluv. Sobival puhastamisel ja hooldamisel peavad nahast valmistatud jalanõud vastu isegi kõige tugevamate tuulte ja muutuvate õhutemperatuuride juures üle ühe aasta.  Nahk sobib ideaalselt jalanõude jaoks ka seepärast, et on paindlikud ja kohanduvad kergesti tallakujuga, võimaldades nii tunda end mugavalt ja liikuda vabalt ja piiramata liigutusi.  Tervetele jalataldadele on vajalik terve keskkond, hea õhuringlus ja liigutuste vabadus, kõiki neid omadusi saab jalanõudele pakkuda nahk, seepärast on meie jalanõud toodetud sellest suurepärasest materjalist.

 

Taani disain

Bisgaard toodab kõike: jalanõusid, mis aitavad kõndida, plätusid ja laevukesi, säärsaapaid ja isegi vihmasaapaid. Kõik poistele ja tüdrukutele mõeldud jalanõud on toodetavad unikaalse ja pidevalt uuendatava disaini põhjal, suurt tähelepanu on pööratav jalanõu mugavusele ja kvaliteedile. 

Kuna iga laps on unikaalne, peavad seda olema ka jalanõud. Juhindudes sellest põhimõttest on Bisgaard laste jalanõud toodetavad, pidades silmas detaile. Tootmises ei kasutata ühtegi õmbluse ega värvi šablooni, vaid kõik on teostatav juhuslikus korras. Igal Bisgaard jalanõu mudelil on enda funktsioon, mugavus ja disain.

Kinnituse ja paelumise tüübid, tallapaksus, kasutatavad materjalid.  

Kvaliteet peab olema mitte ainult tuntav vaid ka nähtav, seda on näha Bisgaard laste jalanõudest.

Bisgaard jalanõud on loodavad ennetades moetendentse ja pidades silmas hooajalisust.