Tekkis küsimusi?+372 8801721
2022-02-09

Reima pälvis innovatiivsete laste talvesaabaste eest auhinnad ISPO Award ja Scandinavian Outdoor Award

Reimatec Megapito saapad võitsid ISPO award Winner 2022 sertifikaadi ja Scandinavian Outdoor Awardi, mõlemad laste kategoorias.

Martina Wengenmeir, ISPO Award 2022 žürii liige ja toimetaja ISPO.com: "Talvisel ajal on laste jaoks tähtis, et nende jalad oleks soojad. Aga samas peavad ka saapad mugavad olema. Hästi läbimõeldud detailid, libisemiskindel tald ja mugavus muudavadki Megapito nii eriliseks“. Ka Scandinavian Outdoor Groupi žürii liikmetele avaldasid saapad muljet: Vanematele, kes soovivad oma lastele esmaklassilist varustust, meeldisid need Soome lastebrändi Reima talvesaapad just samavõrra nagu žüriile.

Reima on Soome juhtiv ainult lastele mõeldud aktiivrõivaste bränd. Ettevõttel on üle 75-aastane kogemus iga ilmaga vastupidavate rõivaste väljatöötamisel. Eriti hästi on Reima tuntud oma funktsionaalsete lasterõivaste poolest ning auhinna pälvinud Megapito talvesaapad on järjekordne suurepärane näide brändi veekindlast ja hingavast Reimateci tehnoloogiast. Veekindel saabas on tõestatult soe kuni -30 °C (-22 °F) kraadi juures, kuid samas on see kerge, painduv ja lastel on lihtne aktiivselt tegutseda. Saapa uudne välistald, mis põhineb tehnoloogial Vibram Traction Lug, annab esmaklassilise libisemiskindluse ja haakuvuse, et suurendada laste turvalisust.

Reima jalatsikategooria juht Rucky Zambrano rõhutab neid võite: „Täiesti uut tüüpi toodete väljatöötamine on alati põnev ja julge teekond tundmatusse. Meil on nende auhindade üle ülimalt hea meel – see näitab, et meie jalatsite tootearendus liigub elujõulisel teel. Megapito loomisel soovis meie meeskond välja mõelda moodsa, šiki, ülisooja saapa, mida oleks lihtne jalga panna, mis oleks täielikult funktsionaalne, turvaline ja paindlik. Saabas vastab nüüd kõigile nendele nõuetele ja ka veel ühele väga olulisele: Megapito on säästvam valik kui teie keskmine talvesaabas."

Megapito ühendab endas arktilise soojuse ja ületamatu haakuvuse

Reima on pärit külmalt põhjamaalt, mistõttu on Megapito saapad välja töötatud ja testitud külmakindlaks kuni väga madalate temperatuurideni, s.t. -30 °C (-22 °F). Selle saavutamiseks on saapas kasutatud 400 g Primaloft isolatsiooni Gold Insulation Eco (90% taaskasutatud kiud).

Külm keskkond on sageli ka libe ja kuna laste turvalisus on Reima jaoks prioriteet, on välistallal oluline roll. Megapito saabastes annab uus Vibram Traction Lug tehnoloogia tavaliste välistaldadega võrreldes 25% parema haakuvuse. Ainulaadsed püramiidikujulised 3D kujundis, mis asuvad talla külgedel, suurendavad oluliselt maapinnaga kokkupuutuvat ala, muutes haakuvuse paremaks kõikidel pindadel. Tehnoloogiat kasutavad näiteks metsajooksjad, kes liiguvad nõudlikus keskkonnas.

Nutikad lahendused jalgade kuivana hoidmiseks

Saapa jalaosas on veekindel hingav membraan. Kuid sellest üksi ei piisa, et varbad lörtsis ja lumes kuivana hoida. Otsesissepritseprotsessi tehnika võimaldas Reimal kujundada PU-vahetallale nähtavalt kõrgem serv ja seeläbi toime tulla vähemate õmblustega pealises, mis annab parema kaitse vee eest. Ometi on saapatald säilitanud oma paindlikkuse tänu nutikale vahetalla soonstruktuurile.

Keskkonnasõbralik valik

Lisaks 90% ulatuses taaskasutatud isolatsioonile on Megapito saabastel ka teisi ökoväärtusi: Otsesissepritseprotsessiga tald tähendab, et jalatsit saab toota oluliselt väiksema koguse liimiga. Puuduvad loomse päritoluga materjalist osad, seega on saapa stiil vegansõbralik. Sisemise veekindla membraani jõudluse toetamiseks saavutatakse täiendav kaitse vee ja mustuse eest kandes pealiskangale fluorosüsinikuvaba vastupidava vetthülgava (DWR) viimistluse.

Megapito saapad on välja töötatud sügis/talv 2022-23 hooajaks ja jõuavad poelettidele 2022. aasta septembris. Lahedad saapad on saadaval neljas ajatus värvitoonis – kollane, sinine, punane ja must, neil on nutikad reguleerimisdetailid ja nad on lihtsalt jalgatõmmatavad ning on saadaval laste suurustes vahemikus 28 kuni 38.

LÕBUS SOOMEKEELNE FAKT:

Pito tähendab soome keeles haardumine. Nime Megapito võib tõlkida kui superhaarduvus, mis tähendab, et jalats haakub ülimalt hästi.

 

Rohkemate fotode ja teabe saamiseks võtke ühendust: NN

ISPO AWARDI KOHTA

Igal aastal austab ISPO auhinnaga ISPO award sporditarvete tööstuse kõige parimaid tooteid. Sõltumatud ja rahvusvahelised eksperdid hindavad sadu võistlustöid kehtestatud kriteeriumide alusel. See kõrgetasemeline valik on tervitatav orienteerumisabi kogu sporditööstusele ja aitab jaemüüjaid järgmise tellimuse tegemisel. Samuti toetab see tarbijaid ideaalsete toodete otsimisel. ISPO Awardist on saanud sporditarvete äri kvaliteedikindluse pitser, mis suurendab nähtavust. ISPO Award – spordiparemik, homsed tooted. https://www.ispo.com/en/awards/ispo-award

SCANDINAVIAN OUTDOOR AWARDi kohta

Konkursi Scandinavian Outdoor Award korraldab Scandinavian Outdoor Group aastast 2005, et toetada Skandinaavia toote- ja disainiuuendusi ning propageerida uusi liikmestooteid. Rahvusvaheline žürii autasustab parimaid tooteid funktsionaalsuse, kvaliteedi, uuenduslikkuse, disaini ja jätkusuutlikkuse alusel. Igal talve- ja suvehooajal valitakse kuni 30 Scandinavian Outdoor Groupi kaubamärkide toodet, et võistelda ahinna Scandinavian Outdoor Award nimel. https://scandinavianoutdooraward.com/

Lühidalt Reimast

Reima on ülemaailmselt juhtival kohal olev laste aktiivrõivaste bränd. 1944. aastal Soomes asutatud Reima annab tööd umbes 500 inimesele. Ettevõtte käive oli 2020. aastal 122 miljonit eurot. Reima tooted ja Soome Baby Boxi lahendused on saadaval enam kui 70 riigis. Reima missioon on kasvatada üles järgmine põlvkond õnnelikke ja aktiivseid lapsi, valmistades neid tulevikuks ette. Meie disainipõhimõtted on uuenduslikkus, funktsionaalsus, ohutus ja värske Soome disain. Riietus on heaks kiidetud maailma karmimate testijate - laste – poolt. Rohkem infot

www.reima.com

Taip pat skaitykite