Tekkis küsimusi?+372 8801721

ECCO

filtrid

  • Suurus
  • Värv
  • hind
OK

1632644595_ecco-logo-768x461  

Piiramatu liikumisvabadus, kvaliteetne ja vastupidav disain. See 1963. aastal asutatud Taani kaubamärk õitseb tänapäevalgi, on tuntud kogu maailmas. ECCO annab praegu tööd rohkem kui  20 000 inimesele ja ECCO kauplused asuvad 89 erinevas riigis. Alates ettevõtte loomisest ECCO jalatsid on tuntud oma erakordse konstruktsiooni, kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest.

Ecco kollektsioonid

Igaüks, kes on proovinud ECCO jalanõusid, nõustub, et see bränd toodab kvaliteetseid kingi naistele, meestele ning lastele ja pakub suurepärast valikut igaks hooajaks. Olgu need siis kas saapad, kingad, spordijalatsid, naiste kõrgete kontsadega kingad, laste talvekingad või flip-flop, kõik need jalanõud on kerged ja hingavad - ideaalsed aktiivseks eluviisiks.

ECCO paistab silma ka oma spordi- ja vabaajajalatsite kollektsioonidega ning püüab igal hooajal tuua turule täiustatuid ja mugavaid uusi mudeleid, mis lubavad teil mugavalt liikuda nii vabal ajal kui ka tööl. Naised, kes otsivad tööks mugavaid kõrge kontsaga kingi, mis ei vaevaks jalgu, leiavad ECCO kollektsioonidest alati klassikalisi mudeleid, nagu SHAPE või SCUPLTURED, saavad valida erinevate kontsakõrgustega mudeleid.

ECCO spordijalatsid on samuti laialt tuntud spordihuviliste seas. Juba palju aastaid valmistatakse meeste ja naiste golfijalatseid. Sellised klassikalised mudelid, nagu GOLF COOL, GOLF BIOM ja GOLF SOFT, sobivad nii golfi professionaalidele kui ka uustulnukatele.

ECCO kaubamärk on aktiivse spordi harrastajate lemmik, ECCO pakub oma kollektsioonides alati ka matkajalatseid. Siit leiate alati GORE-TEX®-tehnoloogiaga valmistatuid saapaid, mis tagavad, et teie  jalad jäävad kuivaks ja ei saa märjaks ka kõige vihmasema ilmaga. Kui lähete matkama suvel, siis ECCO kollektsioonides on matkamiseks sobivad sandaalid, milledel on pehme sisetald, mugav kinnitus,  välistald, millel on suurepärane haardumine igat liiki pindadega.

 1444x464_ECCO