Tekkis küsimusi?+372 8801721

filtrid

 • Suurus
  Jalatsid
  36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
 • Värv
 • hind
  Alates:
  Kuni:

OK

FILA

Fila_logoEttevõte Fila ilmus Itaalia alguses XX sajandil, aastal 1911, nime andnud asutajad brändi nimed - Phil vennad. Ta esimene sai tuntuks kudumine manufaktuur ja 60 aastat pärast sihtasutuse kolis tootmise spordirõivaste (enamasti tennis). Samal ajal oli brändi logo - täht «F» kaadris ruudu.

Fila rõivad ostjad kiiresti populaarsust kogunud, sest selle tootmiseks kasutatakse spetsiaalset tehnoloogiat - sujuvalt. Tol ajal oli see uudne, alates ostjad ei riputamiseks. Quality, stiili ja mugavuse, mis on tähistati brändi riietus, andis meile tohutu eelise.

Brändi kiiresti populaarsust kogunud seas sportlased, nagu oli nägu ettevõtte, Björn Borg, kuulus tennisemängija. Fila riided mitu korda võitis Grand Slam turniiri US Open. Selle tulemusena ettevõtte 22 aastat on olnud sponsor turniiri.

Võimalus firma laiendada, hakkas ta tootma rõivad mitte ainult tennis vaid ka golf, ujumine, jooksmine, mägironimine, auto võidusõidu, suusatamine. See algas tootmine spordijalatsid.

Ettevõte saavutanud ülemaailmse kuulsuse 90s XX sajandil. Nüüd on tuntud brändid sajandi ajalugu. Teda usaldada, investeeritakse, usuvad seda koos temaga. Alguses XXI sajandil, brändi on ostnud Cerberus Capital Management, mille oksad olid hajutatud üle kogu maailma. Nad olid enamasti tütarettevõtete, kuid Lõuna-Korea filiaal on kõik volitused mure ja peeti sõltumatu üksus. See oli tema, kes hiljem ostis brändi ja kõik tema firma, seega muutub, eksklusiivne tootja spordirõivaste Lõuna-Korea.

Niisiis, alustades Euroopas, brändi on rännanud Aasia ja jäi sinna.

Ettevõte praegu toodab spordijalatsid, tarvikud ja riided.

Fila_aprasymams