TÄNANE ADVENDIKALENDRI PAKKUMINE: REIMA, NAME IT, COLUMBIA, DIDRIKSONS laste ülerõivad - lisaks 15%. Sooduskood:
Praegu on suurenenud tellimuste arvu tõttu võimalik viivitus.
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Garvalin

filtrid

  • Suurus
    • Jalatsid
      24

  • Omadused
  • Värv
  • Hind
OK
SORTEER filtrid

SORTEER


Garvalin missioon on toota kvaliteetseid jalatseid, teha uuendusi ja saavutada tipptaset professionaalse oskusteabe kasutamise ja loomingulise disainimise abil. 

Alates oma asutamisest 1968. aastal, ettevõte on püüdnud säilitada oma jalatsite valmistamise loomingulisi traditsioone. Kogu oma tegevusaja jooksul Garvalín on arendanud oma tooteid, pöörates erilist tähelepanu oma klientide vajaduste analüüsimisele, alates beebide esimese jalatsite paarist kuni suuremate laste jalatsiteni. Kooskõlas kaasaegsete moetendentsidega, Garvalín disainib mitmekülgseid ja moodsaid jalatseid, mis sobivad kokku mis tahes riietusega. 

Garvalini tootmine on jõudsalt kasvanud. Tema kolm kaubamärki Garvalín, Agatha Ruiz de la Prada ja Biomecánics esitlevad hästi diferentseeritud tootesarju, mida turustatakse üle kogu maailma. Kaasates teise põlvkonna tooteid oma jalatsite disainis, juhtimises ja turunduses, ettevõte edukalt jätkab oma kasvu ning pakub tarbijatele suurepärase kvaliteedi ja disainiga tooteid, järgides jalatsiete valmistamise traditsioone, austades ja armastades ümbritsevat keskkonda.

Garvalini pühendumus kvaliteedile: eemaldatavad antibakteriaalsed sisetallad, naturaalsest nahast vooder ja toodete vastavus rahvusvahelistele jalatsite valmistamise standarditele, loodussõbralikkus ja sellest kinni pidamine kõikides tootmisprotsessides.

2 garvalin