Tekkis küsimusi?+372 8801721

filtrid

 • Suurus
  Riided
  One Size
 • Värv
 • Materjalid
 • hind
  Alates:
  Kuni:

OK

Herschel

filtrid Sorteerima

Sorteerima


Herschelist

1900. aastate alguses suundus Alexander Cormack koos naise Anniega Wickist, Šotimaalt Kanadasse. Paar asus elama väikesesse Hersheli linna, kus sel ajal elas umbes 30 inimest. 

2009. aastal asutasid vennad Jamie ja Lyndon Cormack Herschel Supply Co ettevõtte ja selle nimeks laenasid linna nime, kus kasvasid ülesse kolm nende perekonna põlvkonda. Herschel Supply Co peakontor asutati Kanadasse, Vancouveri linna. Herschel Supply Co on tuntud kogu maailmas kui aksessuaaride kaubamärk, mis on orienteeritud disainile, kõrgekvaliteedilistele materjalidele ja ettevõte, mis osutab suurt tähelepanu pisiasjadele.  

Suur soov varustada ideaalsete seljakottidega ja aksessuaaridega neid, kes pidevalt reisivad. Klassikaline Hershel Supply kollektsioon oli läbimõeldud ja toodetud juurtest, pöörates suurt tähelepanu detailidele, millest oleks abi reisi igapäevaelus. Tänu moest mitte kaduvatele siluettidele ja meid inspireerivale ümbritsevale maailmale tekitab iga toode kerget nostalgiat ja samas on täiendatud kaasaegsete disainidetailidega ja täiustatud funktsionaalsusega. Herschel Supply Classic kollektsioon on ka edaspidi toodetav vastavalt klassikalistele, moes püsivatele, aja poolt kontrollitud siluettidele, täiendades neid innovaatiliste ja uute detailidega. 

Herschel_apačia