FINAL SALE!*
Pakkumine kehtib käesoleva kataloogi. Soodustused kehtivad ainult Open24 Clubi registreeritud liikmetele, kuni 05.02.2023 (kaasa arvatud)*
Osta nüüd
Tekkis küsimusi?+372 8801721
Laos

Camper Peu Pista K300417

159,99 €
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Camper Peu Pista – saapad valmistatud vastavalt GORE-TEX® ja P87 tehnoloogiale, et kõndimisel imenduksid maksimaalselt löögid.

  • GORE-TEX®: täielik veekindlus ja optimaalne mugavustunne jalgadel sõltumata ilmastikust;
  • Väljavõetav anatoomiliselt vormitud sisetald;
  • Kummist tald;
  • Artic/Vibe värvi saapad valmistatud seemisnahast ja tehnilisest tekstiilist.    
  • Voodri koostis:polüester;  polüamiid, seanahk.

 

logo-gore-tex camperGORE-TEX® JALANÕUDE TEHNOLOOGIA

Pole tähtis, milline on ilm, sest GORE-TEX® jalanõud hoiavad Teie jalad kuivas, soojas, mitte higistena, osutades nii maksimaalse mugavustunde. Kõik GORE-TEX® jalanõud paistavad silma pikaajalise veepidavuse poolest optimaalse õhuvahetusega, ning enda lubaduse täitmise poolest, hoida jalad kuivad.

 

GORE-TEX® MATERJAL

GORE-TEX® materjalist tooted on tuntud enda pikaajalise vastupidavuse poolest vee ja tuule suhtes. Seepärast, et lasevad jalgadel hingata. Sellest materjalist toodet võib usaldada pealaest jalataldadeni, kuid mis materjal see siiski on? Kas see on kate? Võibolla on see impregneeritud materjal? Või on see väliskangas?  Aga võibolla on see hoopis sisemine tekstiili vooder?  GORE-TEX® pole ükski nimetatutest, kuid samas on see justkui kõik ühes. Tutvugem, GORE-TEX® see on:

 

  1. Membraan

GORE-TEX® membraan on justkui  GORE-TEX® toote süda. Tänu enda mikrostruktuurile omab memraan mitut suurepärast omadust. GORE-TEX® membraanil on rohkem kui  9 mlrd poori 1 ruutsentimeetris. Just nimelt need poorid annavadki GORE-TEX® kangale sellised omadused nagu vastupidavus vee, tuule ja temperatuuri muutuste  suhtes.

 

tech_membrane_ee

 

  1. Mitmekihiline materjal- laminaat

GORE-TEX® laminaat on saadav liimides  GORE-TEX® membraani kõrge kvaliteediga voodri ja pealmise tekstiilikihi vahele. Seda membraani ja abimaterjalide kooslust nimetatakse laminaadiks.   

 

1-ee 2-ee

 

  1. Jalanõu tehnoloogia.

GORE-TEX® tehnoloogiad pakuvad unikaalset toodet, mis rahuldab kõik Teie ootused mis on seotud aktiivse tegevuse, kliima tingimuste ja muude individuaalsete vajadustega. Pole oluline, milline on ilm, sest  GORE-TEX® jalanõud hoiavad Teie jalad kuivas, soojas, mitte higistena andes nii maksimaalse mugavustunde. Kõik GORE-TEX® jalanõud paistavad silma pikaajalise veepidavuse ja optimaalse õhuvahetuse poolest, ning enda lubaduse täitmise poolest hoida jalad kuivas.

 

3-ee

 

  1. See on lubadus

Kogu toodang on valmistatud vastavalt  GORE-TEX® tehnoloogiale mis garanteerib et hoiab Teie  jalad soojas. See on ettevõtte garantii tarbijale, et ettevõte mitte ainult ei loo toodet vaid ka lubab, et võtab enda peale kogu vastutuse, kui toode ei rahulda tarbija ootusi. 

 

Gore tex logo image aprasymuio bendras_1

 

Suuruste tabel

Suuruste tabel

EU US UK cm 

(jalatsite sisetalla esialgne pikkus)

39 6 5,5 24,4-25,0
40 7 6 25,1-25,7
41 8 7 25,8-26,3
42 9 8 26,4-27,0
43 10 9 27,1-27,7
44 11 10 27,8-28,3
45 12 11 28,4-29,0
46 13 12 29,1-29,7
47 14 13 29,8-30,3

Meist Camper

Meist Camper

Camper logo-min

Camper ei ole lihtsalt jalanõu, vaid Mallorca perekonna unistuste tulemus. Tehes jalanõusid alates 1877ndast aastast, Mallorca perekonna unistus oli kombineerida originaalne kunstkäsitööliste juured koos tööstusliku kutsumusega. Mitte ainult ei seisa see Vahemere unistuse  viisi, elu- ja tunde eest, vaid see on unistus, mis on viinud Camper’I ülemaailmsele jalutuskäigule!

Camper pakub suurt valikut toodangut, kui otsest tulemust pühendumusest kuni loovuseni. Jalanõud on mugavad, kasulikud, funktsionaalsed ning mitmekülgsed.

Oma pikaaegse ajalooga kingade tegemises, eranditult toodab see bränd nii loominguliseid kui hästi tehtud jalanõusid. “Tee ümber oma reaalsus ning alusta oma kingadest” – brändi moto on just selline. Ideaalselt tabab vabaduse ning kerge Hispaania elustiili. Camper’I jalanõude mugavusest ning kvaliteedist on raske kõrvale vaadata.

 

Camper front

Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Kirjuta arvamus

Camper Peu Pista K300417

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Suuruse sobivus

Kui te olete seda mudelit proovinud, siis palun hinnake, kuidas proovitud suurus sobib sellega, mida te tavaliselt kannate

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

Küsimused saab esitada kliendi küsimuste all.

Palun avaldage arvamust meie teenuste ja veebipoe kohta meie külalisteraamatus.