Tekkis küsimusi?+372 8801721

GARVALIN 222435

Suuruse sobivus
üks suurus väiksem Sobib hästi üks suurus suurem
36,99 €
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Tüdrukute sandaalid GARVALIN

Roosad sandaalid ei ole mitte ainult ilusad, vaid ka mugavad ja stiilsed, neid saab kergesti sobitada erinevat värvi riietusega!

  • Pealne: tekstiil;
  • Vooder: tekstiil;
  • Sisetald: tekstiil;
  • Tald: sünteetika.

Päritolumaa: Hispaania.

Meist GARVALIN

Meist GARVALIN

Garvalin missioon on toota kvaliteetseid jalatseid, teha uuendusi ja saavutada tipptaset professionaalse oskusteabe kasutamise ja loomingulise disainimise abil. 

Alates oma asutamisest 1968. aastal, ettevõte on püüdnud säilitada oma jalatsite valmistamise loomingulisi traditsioone. Kogu oma tegevusaja jooksul Garvalín on arendanud oma tooteid, pöörates erilist tähelepanu oma klientide vajaduste analüüsimisele, alates beebide esimese jalatsite paarist kuni suuremate laste jalatsiteni. Kooskõlas kaasaegsete moetendentsidega, Garvalín disainib mitmekülgseid ja moodsaid jalatseid, mis sobivad kokku mis tahes riietusega. 

Garvalini tootmine on jõudsalt kasvanud. Tema kolm kaubamärki Garvalín, Agatha Ruiz de la Prada ja Biomecánics esitlevad hästi diferentseeritud tootesarju, mida turustatakse üle kogu maailma. Kaasates teise põlvkonna tooteid oma jalatsite disainis, juhtimises ja turunduses, ettevõte edukalt jätkab oma kasvu ning pakub tarbijatele suurepärase kvaliteedi ja disainiga tooteid, järgides jalatsiete valmistamise traditsioone, austades ja armastades ümbritsevat keskkonda.

Garvalini pühendumus kvaliteedile: eemaldatavad antibakteriaalsed sisetallad, naturaalsest nahast vooder ja toodete vastavus rahvusvahelistele jalatsite valmistamise standarditele, loodussõbralikkus ja sellest kinni pidamine kõikides tootmisprotsessides.

2 garvalin

Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Sellel tootel ei ole arvustusi.


Kirjuta arvamus

GARVALIN 222435

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Suuruse sobivus

Kui te olete seda mudelit proovinud, siis palun hinnake, kuidas proovitud suurus sobib sellega, mida te tavaliselt kannate

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

Küsimused saab esitada kliendi küsimuste all.

Palun avaldage arvamust meie teenuste ja veebipoe kohta meie külalisteraamatus.