Tekkis küsimusi?+372 6661 199

Marmot Guides Down Hoody Jacket

Suuruse sobivus
üks suurus väiksem Sobib hästi üks suurus suurem

OTSAS

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Marmot Guides Down Hoody Jacket

Marmot meeste sulejope paistab silma enda kerguse, soojuse ning mugavuse poolest, seepärast tunned end sellega kindlalt nii linnas kui ka mägedes. Jopel on 700-ne kvaliteetsetest hane udusulgedest täidis.

 700 Fill Power Down with Down Defender: jope täidiseks olevad udusuled püsivad 10 korda kauem kuivadena kui töötlemata udusuled / niisketes tingimustes on need 150% kohevamad (täidavad poolteist korda rohkem mahtu) kui harilikud udusuled, kuivavad 30% kiiremini. Täiendava soojuse ja mugavustunde lisab sulgtäidisega kapuuts. 

Detailsemalt:

  •          Ohtralt taskuid;
  •          Tõmblukkudel sisemine tuulekaitse;
  •          Reguleeritavad varrukaotsad;
  •          Venivate paeltega reguleeritav jope alaosa;
  •          Niiskuskindel;
  •          Inglitiiva liigutused (TM)( Angel-Wing Movement(tm)):  liikumisvabadus, jope ei keerdu kokku, ei libise ülesse.

Materjal: 100% Polyester Mini Ripstop DWR 1.6 oz/yd / Vooder: 100% Polyester Embossed WR 1.8 oz/yd

Suuruste tabel

Suuruste tabel

Meist Marmot

Meist Marmot

Marmot on asutati 1974. aastal Ameerika Ühendriikides.  Sellest ajast on ettevõte kõvasti kasvanud. Tänasel päeval müüb Marmot tooteid umbes 650 kauplust Ameerika Ühendriikides ja enam kui 800 Euroopas. Ettevõte turustab enda tooteid 44 maailma riigis.

Marmot peakorteri asukohaks on Rohnert Park, California. Alates kümnenda aastakümne keskpaigast hakkas kauplemine Euroopas muutuma aina tähtsamaks, 2003. aastal asutati aga „Marmot Mountain Europe GmbH“, mille peakorter asub Schwaig´is, Saksamaal. Kuue aasta pärast avas Ühendkuningriigis uksed „Marmot UK“.

Ettevõtte eesmärgiks on endiselt tippkvaliteediga kaupade tootmine. Rohkem, kui eales varem, otsib Marmot nüüd inspiratsiooni mäegiididelt ja mägisportlastelt, et täiustada enda tooteid ja et need peaks vastu kõigile väljakutsetele, mida meile loodus esitab. Samuti püüab Marmot säilitada ökoloogilist tasakaalu. Seepärast pakub ettevõtte aina rohkem kaupasid, mis on toodetud ümbertöödeldud polüestrist, orgaanilisest puuvillast ja teistest keskkonnasõbralikest toorainetest.

Marmot filosoofiaks on vastutustundlik suhtumine Inimestesse, Toodetesse ja Planeeti ja eesmärkideks:

  •          Inimestele õiglaste, inimlike töötingimuste loomine, sotsiaalsete initsiatiivide toetamine ja multikultuurse töökeskkonda edendamine.
  •          Parimate väliriiete tootmine, mille kvaliteet vastaks nii professionaalide kui harrastajate ootustele.  
  •          Keskkonnasõbralike toodete tootmine.

Tuginedes neile kolmele põhimõttele toodab Marmot kõrgekvaliteedilisi tehnilisi rõivaid ja varustust neile, kes armastavad mägedes matkata, väljas aega veeta ja alpinismiga tegeleda.  

Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Sellel tootel ei ole arvustusi.


Kirjuta arvamus

Marmot Guides Down Hoody Jacket

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Teie arvamus

Väljendage oma arvamust selle toote kohta siin.

Küsimused saab esitada Kliendi küsimused.

Palun avaldage arvamust meie teenuste ja veebipoe kohta meie külalisteraamatus.

Sarnased tooted