FINAL SALE!*
Pakkumine kehtib käesoleva kataloogi. Soodustused kehtivad ainult Open24 Clubi registreeritud liikmetele, kuni 05.02.2023 (kaasa arvatud)*
Osta nüüd
Tekkis küsimusi?+372 8801721
Laos
Open24 liikmetele -50%

UGG Fluff Yeah Slide

69,99 €
Ainult Open24 liikmetele
139,99 €
Tavahind
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

UGG Fluff Yeah Slide

See on hooaja kõige populaarsem mudel. See mudel on sama hea, kui välja näeb. Sussi ja sandaali kombinatsioon ühes jalatsis.  Pehme lambanahk on meeldiv kui plüüs. Kerge platvorm justkui tõstab need jalatsid õhku. Sobivad suurepäraselt keskmise pikkusega kleidi või lemmikteksadega.

  • Lambanahk;
  • UGG logoga elastne kannatagune rihm;
  • Lambanahast vooder ja sisetald;
  • Kummist välistald.  
Suuruste tabel

Suuruste tabel

US  EU CM (jalatsite sisetalla esialgne pikkus)
5 36 22 
6 37 23
7 38 24
8 39 24.5
9 40 25
10 41 26
11 42 26.5
12 43 27.5
Meist UGG

Meist UGG

ugg

Kompaniii UGG® Australia loodi 1978 a., kui lainelaudur Brian Smith hakkas otsima viise, kuidas lainealual sõites jalad soojad hoida.Just sel ajal sündis UGG Classic mudel.Valmistatud kahepoolsest A klassi lambanahast, olid need saapad väga kerged ja loodud just liival kõndimiseks.Paljude aastate möödumisel sai lainelauaspordiks mõeldud lihtne idee fenomeniks ja tänasel päeval soovib kogu maailm UGG® Australia lambanahkseid saapaid.

UGG® Australia – see on kaubamärk, mida iseloomustab Teid igapäevaselt ümbritsev luksus ja eriline mugavus.Nende saabaste tootmisel kasutatakse vaid kõrgeima klassi materjale, seetõttu on UGG´l lojaalseid ostjaid kogu maailmas.Iga jalga pandud UGG saabas on mugav sellest hetkest peale, kui selle jalga panete ja me garanteerime, et mugavus ei kao ka mitme aasta vältel.

Lisaks klassikalistele, kõikidele teada mudelitele (UGG Classic Short, UGG Classic Tall või UGG Bailey Bow), suutis see kompanii oma toodanguvalikut laiendada nii täiskasvanutele kui lastele ettenähtud riiete liinini.Lai kinnaste, sallide, mütside ja palitute kollektsioon soojendab Teid ka kõige külmematel talvekuudel.

 

Ugg front

Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Kirjuta arvamus

UGG Fluff Yeah Slide

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Suuruse sobivus

Kui te olete seda mudelit proovinud, siis palun hinnake, kuidas proovitud suurus sobib sellega, mida te tavaliselt kannate

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

Küsimused saab esitada kliendi küsimuste all.

Palun avaldage arvamust meie teenuste ja veebipoe kohta meie külalisteraamatus.