Tekkis küsimusi?+372 8801721

2017. moetendentsid stilistide jutustustest

2017-06-28

Saapaid pole kunagi liiga palju, neid  on vaja eritüüpi  erinevateks olukordadeks.  Kõrgekontsalised, spordisaapad, kingad, rihmikud, platvormid, see on vaid osa sellest, mida stilistid soovitavad omada enda kingakapis. Alates spordijalatsitest kuni erinevate lahtiste rihmikuteni kuumadeks suvepäevadeks. Stilistid soovitavad ja jutustavad  2017. Stiiliuudistest, kuidas kombineerida enda riideid ja näha välja vastupandamatu iga päev?  

Vihmajalatsid on jälle moes

Hooaja giidi alustagem jalatsitest, ilma milleta ei saa me ei sügisel ega kevadel.  Disainer Mark Jacobs meenutab, et kummikud on taas moes. Tema soovitab valida massiivseid, robustse kannaga ja hambulise tallaga kummikuid. Värvid võivad olla erksad, aga võibolla koguni pastelsed, valige seda, mida üle kõige armastate.

www.open24.ee/ee/kataloog/vihmasaapad

Pime armastus spordi vastu

Kunagi juba proovitud sporditemaatika  on disainerid sellel hooajal  kindlalt jalule pannud.  Nad ennustavad paksu valge kummitallaga kirjude spordijalatsite edu. Soovitatakse valida erksate aktsentidega jalatseid  või koguni veel paksemat talda. Sellel suvel on kõige populaarsemad spordijalatsid, mis sobivad suurepäraselt laiskadeks suvepäevadeks looduses.  

www.open24.ee/ee/kataloog/tossud

Punased jalatsid

Punane värv on alati olnud  kõige seksikam jalatsite värv ja sel hooajal on see silmnähtavalt teel populaarsuse tippu. Stiil, materjal, koguni värv – polegi nii oluline.  Kombineerige jalatseid enda iseloomuga ja valige neid alates traditsioonilisest rangest kitseneva ninaga mudelist  (nt., tumeda veini värv) kuni vallatute, lilledega dekoreeritud, erkoraanžide ja punaste värvidega jalatsiteni.

www.open24.ee/ee/kataloog/red

Heledad nahatoonid

Need on toonid, mida on kerge kombineerida erinevate riietumise kombinatsioonidega. Kreemjat värvi jalatsid, riietus või isegi aksessuaarid ei kao moemaailmast juba alates  2010. aasta  sügishooajast.  Intensiivne liivatoon vallutab tähtsa koha moepaletis ja seda omada on lihtsalt kohustuslik.  See jalatsite värv  on suurepärane alternatiiv neile, kes ütlevad mustale värvile ei. 

www.open24.ee/ee/kataloog/nude

 

bot  Ked  Krem