Tekkis küsimusi?+372 8801721

Birkenstock sandaalid on jälle moes

2017-07-13

Sel suvel püsivad moes plätud, mis on armastatud kuulsuste poolt üle kogu maalima. Kuigi mõned aastad tagasi valisid naised selliseid plätusid siis, kui läksid koeraga jalutama, lühikeseks jalutuskäiguks, või prügi väljaviimiseks. Kuid kõik on muutunud peale seda kui Itaalia disainer - Giambattista Valli, enda uuel riiete ekspositsioonil pani modellidele jalga jalgalükatavad sandaalid - birkenstock. Peale moeetendust hakkasid need ortopeedilised plätud moodi minema erakordse kiirusega. Birkenstock plätud on valmistatud vastavalt kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele. Need on valmistatud naturaalsest looduslikust korgist, mis aitab kaitsta jalataldade koormust terve päeva jooksul.  Need on suurepärased jalatsid palju seisvatele või kõndivatele inimestele.

Mood, mis ei nõua ohvreid

Sellel aastal hakkas levima uus mood – jalgalükatavad sandaalid, nimetusega  „ugly flats“. „Peletisteks“ on need nimetatavad tänu mitte kõige ligitõmbavamale välimusele, meenutavad sandaale, mida haiglates kannavad arstid või meditsiiniõed. Siiski soovitavad neid tänasel päeval kanda isegi kõige kuulsamad moemajad: „Givenchy“, „Marni“, „Isabel Marant“, „Prada“  ja teised. Mida ka ei ütleks „peletiste“ kohta, kanda on neid väga mugav. Võibolla harjume varsti „ugly flatsidega“, alles hiljuti peeti ka spordijalatsite ja kleidi kombinatsiooni täiesti sobimatuks.

Birkenstock fashion podium

Kuulsuste mõju

Sandaalid ei ole jäänud märkamatuteks kuulsate Hollywoodi tähtede poolt. Need eriti mugavad  sandaalid on muutunud lemmikuteks igapäevasteks jalatsiteks sellistele kuulsustele nagu  Jesica Alba, modell Cara Delevingne, näitlejad Leonardo Dicaprio, Leighton Meester ja populaarseima seriaali ‚ –  „Gossip Girl“  näitlejale, Anne Hathaway, kes mängis ka filmis „The Princess Diaries“ , Heidi Klum ja paljud teised.  Tähed kombineerivad sandaale teksade, põlvpükste, seelikute ja isegi kleitidega. Need ühtlase disainiga plätud sobivad suurepäraselt kandmiseks nii linnas kui looduses.  Aga kas sinul juba on enda sandaalid, mida soovitavad ortopeedid? www.open24.ee/ee/birkenstock/

 

Birkenstock 3_1

Birkenstock 3_2