Tekkis küsimusi?+372 8801721

Crocs kahekordne mugavus ja kolmekordne mugavus

2016-03-31

Kas teate, et Crocs™ kasutab erineva mugavuse taseme tagamiseks kolme erinevat tehnoloogiat? 

Ikoonne Crocs ™ mugavus: ühekihiline, patenteeritud Croslite™ materjalist tald.

Ikoonseks nimetatakse patenteeritud Croslite™ materjalist ühekihilist talda, millest  kõik algas.  Kõigi klassikaliste Crocs™ mudelite tald on valatud eriti kergest ja vetruvast Croslite™ materjalist, mis ei väsita jalgu ka kogu päeva jooksul.

 

Crocs kahekordne  mugavus: Kahekihiline, patenteeritud Croslite materjalist tald. 

Jalatsi konstruktsioon on lihtne:patenteeritud Croslite materjalist sisetald on liidetud Croslite materjalist välistallaga.Sel viisil täidab sisetald teise, vetruva talla funktsiooni Teie ja maailma vahel.Seda tüüpi jalanõude  sisetald pakub tuge tallavõlvile ja kannale.  Erinevust tunnete igal sammul.

Jalanõud:

 

Crocs kolmekordne  mugavus:kolm patenteeritud Croslite materjalist kihti Teie ja maailma vahel.

Kahekihilist Croslite materjalist talda täiendab kolmas, talla kuju järgiv polüuretaanikiht, ehk täpsemalt memory foam.Nende jalanõude konstruktsioon on keerulisem:Juba ikoonseks saanud Croslite materjalist tallaga ühendatakse samast materjalist, jalatalla kujule vastav sisetald, aga kõige alla uusim, polüuretaanist kiht.Polüuretaan on üks kergemaid, inimese keha kumerustega kohanevatest materjalidest. Seetõttu pakuvad need jalanõud kauakestvat mugavustunnet.

Jalanõud: