Tekkis küsimusi?+372 8801721

Crocside naasemist on tunda ka Hollywoodis

2017-06-09

Kui mõned päevad enne 2017. aasta algust  avaldas kõigi aegade kuulsaim ja mõjuvõimsam ajakiri Vogue enda 2017. aasta tendentside nimekirja, ei suutnud keegi uskuda vaid ühte  – et Crocs jalanõud naasevad ametlikult  taas! Ja veidi vähem kui kümne aasta eest enda edu tipu üleelanud kaubamärk naaseb mitte niisama, vaid  triumfiga. Juba kahes viimases disaineri Christopher Kane kollektsioonis domineerinud jalanõud  tõestavad veelkord, et mugavus sobib suurepäraselt kokku moe ja selle viimaste trendidega.

Crocsidega – justkui kõrgmoe poodiumilt

„Crocs“ taassünniks võib pidada  2016. aasta sügist, kui esitleti esimest korda  Christopher Kane 2017-nendate kevad-suve kollektsiooni, milles Crocsid särasid sõna otseses mõttes. Disainer esitles marmorit imiteeriva pealispinnaga ja säravate mineraalkividega dekoreeritud erilisi Crocs kotasid. Kuigi kollektsioonis esitletud  peenema siluetiga  Crocs Classic kotade versioonide hinnad ulatuvad  325 euroni, peetakse enam kui kümme korda odavamaid klassikalisi kotasid sel hooajal samasuguseks moetipuks.

Pool aastat hiljem esitleti ka teist, mitte vähem muljetavaldavat, sama disaineri 2017-nendate sügis-talve kollektsiooni. Seekord esitleti Crocs kotasid, mis dekoreeritud karusnahaga, meenutades enimostetud Crocs Blitzen II Clog mudeleid. Seega, jällegi, ei tule käia välja sadu eurosid selleks, et näha välja, justkui oleks otse poodiumilt alla astunud.

Crocs fashion podium

Kuulsuste mõju

Crocside naasemist on tunda ka Hollywoodis.  Näiteks näitlejannad Leighton Meester, Katie Cassidy, Whoopi Goldberg  ja Jennifer Garner on fikseeritud mänguliste Crocside kombinatsioonidega, nende kotade  erinevad  klassikalised  värvid  sobituvad suurepäraselt igapäevaste riietega.  Kõigile hästi tuntud näitleja Drew Barrymore filmist  „Charlie inglid“ on üleüldse selle hooaja Crocside suursaadik. Temast ei jää maha ka John Cena, kes Crocside suursaadikuna armastab neid kanda ka vabal ajal.  

Andunud Crocside  austajateks võib pidada ka Briti kuninglikku perekonda.  Ka väikest printsi Georgi ja Kate Middletoni on rohkem kui korra nähtud kandmas Crocse.

Crocsfashion 3_1

Crocsfashion 4