Tekkis küsimusi?+372 8801721

GORE-TEX® JALANÕUDE TEHNOLOOGIA

2017-01-05

GORE-TEX® JALANÕUDE TEHNOLOOGIA

Pole tähtis, milline on ilm, sest GORE-TEX® jalanõud hoiavad Teie jalad kuivas, soojas, mitte higistena, osutades nii maksimaalse mugavustunde. Kõik GORE-TEX® jalanõud paistavad silma pikaajalise veepidavuse poolest optimaalse õhuvahetusega, ning enda lubaduse täitmise poolest, hoida jalad kuivad.

 

GORE-TEX® MATERJAL

GORE-TEX® materjalist tooted on tuntud enda pikaajalise vastupidavuse poolest vee ja tuule suhtes. Seepärast, et lasevad jalgadel hingata. Sellest materjalist toodet võib usaldada pealaest jalataldadeni, kuid mis materjal see siiski on? Kas see on kate? Võibolla on see impregneeritud materjal? Või on see väliskangas?  Aga võibolla on see hoopis sisemine tekstiili vooder?  GORE-TEX® pole ükski nimetatutest, kuid samas on see justkui kõik ühes. Tutvugem, GORE-TEX® see on:

 

  1. Membraan

GORE-TEX® membraan on justkui  GORE-TEX® toote süda. Tänu enda mikrostruktuurile omab memraan mitut suurepärast omadust. GORE-TEX® membraanil on rohkem kui  9 mlrd poori 1 ruutsentimeetris. Just nimelt need poorid annavadki GORE-TEX® kangale sellised omadused nagu vastupidavus vee, tuule ja temperatuuri muutuste  suhtes.

Gore tex memrane EE 2-min

  1. Mitmekihiline materjal- laminaat

GORE-TEX® laminaat on saadav liimides  GORE-TEX® membraani kõrge kvaliteediga voodri ja pealmise tekstiilikihi vahele. Seda membraani ja abimaterjalide kooslust nimetatakse laminaadiks.   

Gore tex laminate EE 1-minGore tex laminate EE 2-min

  1. Jalanõu tehnoloogia.

GORE-TEX® tehnoloogiad pakuvad unikaalset toodet, mis rahuldab kõik Teie ootused mis on seotud aktiivse tegevuse, kliima tingimuste ja muude individuaalsete vajadustega. Pole oluline, milline on ilm, sest  GORE-TEX® jalanõud hoiavad Teie jalad kuivas, soojas, mitte higistena andes nii maksimaalse mugavustunde. Kõik GORE-TEX® jalanõud paistavad silma pikaajalise veepidavuse ja optimaalse õhuvahetuse poolest, ning enda lubaduse täitmise poolest hoida jalad kuivas.

Gore tex image EE-min

  1. See on lubadus

Kogu toodang on valmistatud vastavalt  GORE-TEX® tehnoloogiale mis garanteerib et hoiab Teie  jalad soojas. See on ettevõtte garantii tarbijale, et ettevõte mitte ainult ei loo toodet vaid ka lubab, et võtab enda peale kogu vastutuse, kui toode ei rahulda tarbija ootusi.