CROCS™ SUVEMÜÜK!
Allahindlused kuni -60%. Kampaania kehtib kuni 17.07.2022 (kaasa arvatud)*
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Kuidas hooldada tekstiilist TOMS saapaid?

2017-03-29

TOMS – saapad, mis lõhnavad kevade järgi. Kõik armastavad neid, kuid tihti jõuavad meieni Teie küsimused, kuidas hooldada tekstiilist TOMS® saapaid? Mis siis teha, kui Teie lemmiksaapad on mustaks läinud?

Soovitame pesta TOMS® saapaid käsitsi, külma veega, kasutades õrna pesuvahendit. Üldse ei soovita pesta saapaid kõrge temperatuuriga veega ning kuivatada  TOMS® saapaid elektrikuivatis, kuna kõrgem temperatuur võib halvasti mõjuda saabaste tugevusele. Ebasobivalt hooldatavad saapad võivad  jääda kvaliteedigarantiist ilma. Pöörake tähelepanu asjaolule, et peale pesemist võib materjal pleekida, kuid see ei kahjusta saabaste vastupidavust ning funktsionaalsust ning seda ei peeta defektiks.

Kõige usaldusväärsem TOMS jalanõude kuivatamise viis on naturaalne kuivatamine, jättes need toatemperatuurile või värske õhu kätte. Mingil juhul ei ole soovitatav kuivatada  TOMS saapaid elektrikuivatis. Pidage silmas, et kuivatamine otseste päikesekiirte käes võib põhjustada värvide tuhmumist. Saabaste naturaalse kuivatamise protsessi parandamiseks soovitame saabaste sisse toppida paberit. Selleks sobib kõige paremini harilik paber või pruun paberkottide paber. Me ei soovita kasutada kuivatamiseks trükitud paberit, kuna trükivärv võib imenduda saabastesse. Paberiga saapa sees kuivatamine aitab veel ka kõrvaldada ebameeldiva lõhna.

Kui vaatamata hoiatustele tunnete siiski vajadust kasutada elektrikuivatit, siis soovitame seda teha väga madala temperatuuriga või režiimiga ilma soojendamiseta.womens

Lemmikmudelid naistele:  

 

 

 

men

 

Lemmikmudelid meestele:

 

 

 

 

kids

 

Lemmikmudelid lastele: