Tekkis küsimusi?+372 8801721

Kuidas hoolitseda valgete spordijalatsite eest nii, et need näeksid välja kui uued?

2017-08-23

Valged spordijalatsid on suvel lausa igapäevased jalanõud.Need sobivad alati ja erineva riietusega.Pole tähtis, kas kannad punaseid teksaseid või lillelist kleiti, aga võib-olla hoopis klassikalist pluusi – valged jalatsid sobivad alati.Kuid suurim probleem on hoopis see, kuidas neid hoida puhtana ja valgena?Purewow.com annab viis nõuannet, kuidas spordijalanõude eest hoolitseda, et need näeksid alati välja sama värsked, kui kauplusest toomise päeval.

 

Melamiinkäsn

Melamine

See väike käsn on  määrdunud spordijalatsitele justkui jumala kingitus.Tehke käsn niiskeks ja hõõruge õrnalt plekke spordijalatsite pealsetel või tallal.Keemiliste ainete eksperdid soovitavad selle puhastusvahendi kasutamisel kanda kaitsekindaid, koguda pudenenud käsna jäägid (see kulub kasutamisel kui kustukumm) ja jälgida, et väiksed lapsed ei pistaks pudenenud tükikesi suhu.

 

 

Äädikas

Vinegar

Teil ei ole melamiinkäsna?Sel juhul toimib suurepäraselt tavaline äädikas.Niisutage sellega lappi või pabersalvrätikut ja hõõruge õrnalt mustust ja plekke.

 

 

 

 

Tõsisematele plekkidele - šampoon

Shampoo

Oletagem, et spordijalatsite kannale on tellinud rasvaplekk.Haarake puhas lapp (või vana hambahari) ja niisutage seda kõige õrnema šampooniga, mida omate.Kasutage sooja vett ja hõõruge plekki õrnalt, kuni sellele tekib vaht.Näete, kuidas plekk vähehaaval kaob.

 

 

Uued kingapaelad

laces

Praktikas kontrollitud:Spordijalatsite paelad määrduvad palju kiiremini kui jalatsid ise.Võibolla rasva tõttu kätelt (käed on kreemitatud ega ole alati puhtad) või seetõttu, et need lohisevad mõnikord maad mööda.Sõltumata paelade määrdumise põhjusest on üks kiiremaid viise oma spordijalatsite visuaalseks uuendamiseks - peske paelad puhtaks.

 

 

 

 

 

Valgete jalanõude kollektsiooni leiate: https://www.open24.ee/ee/kataloog/?filter=colors:1