Tekkis küsimusi?+372 8801721

Kuidas jalgu mitte külmetada

2018-01-11

Külmal aastaajal hakkavad esimesena alati külmetama jalad ja käed. Kui jalgadel on külm, siis on ka ülejäänud kehal külm, kuna jalgades on palju retseptoreid, mis on ühenduses teiste organitega. Seega  on külmetuse ja teiste haiguste vältimiseks oluline oma jalgu külma eest kaitsta.

Peamised tegurid, mida peaksid teadma:

1) . Austraalia lambanahk laseb teil tunda end justkui pilvedel kõndides: eriti pehme, paks ja lopsakas vill, kõrgeima kvaliteediga, hoiab sooja. See on täielikult naturaalne kiud, mis isoleerib, laseb õhku läbi ja on vastupidav lõhnade tekkimisele. 

2) Kaitse jalanõusid niiskuse eest. Talvel nahast saapaid kandes on oluline kasutada jalanõude hooldusvahendeid. Nahksaapaid tuleb hooldada kuna talvel on tänavad kaetud soolaga, mis kahjustavad nahka. Kui sa hooldad oma jalanõusid, vähendad sa ka võimalust, et su jalad saavad märjaks ja külmetavad.

3) Kanna villaseid sokke. Ükski teine sokk ei kaitse sind külma eest paremini, kui vanaema kootud villane sokk. Looduslik vill ei hoia niiskust ja lubab su jalal hingata. Jalad jäevad kuivaks ja püsivad kauem soojad!

4) Jalanõud ei tohi pigistada. Jalanõusid valides on kõige tähtsam valida õige suurus. Talvejalanõud peaksid olema natukene suuremad kui suvejalanõud. Saapaid proovides suru oma jalg jalanõu ninasse ning proovi oma pöial saapakanna ja oma kanna vahele suruda. Pöial peaks mahtuma: nii oled sa kindel, et saad saapaid kanda ka paksema sokiga.

Soovitatavad:

UGG, EMU, Koalabi

emu-stinger-mini-juoda koalabi-classic-tall-australian-3m-protected-juoda ugg-classic-mini-m-chestnut

 

CROCS

crocs-kids-crocband-lodgepoint-boot-ocean-navy crocs-allcast-ii-boot-wheat crocs-winter-puff-boot-tamsiai-melyna-tamsiai-melyna

Sorel, Columbia

sorel-glacy-explorer-black sorel-newbie-black-grill sorel-flurry-tp-black-super-blue