Tekkis küsimusi?+372 8801721

Kuidas me seda teeme TOMS?

2015-09-16

Meie oleme valmis tegema ainult häid mõjusid, kuid meil pole veel kõiki vastuseid meie küsimustele. Just sellepärast TOMS jalanõude jagamist tehakse eriti ettevaatlikult, plaani järgi ja Kinkimise partnerite abiga. Tahate saada rohkem teada? Lugege edasi!

d1

1. Kooskõlastatuse kindlustamine.

Kõik algab jalatsiostjatest. Meie selgitame välja ostetud paaride arvu ning tagame koos heategevate partneritega täpselt samasuguse arvu kingitavaid jalatsipaare.

d2

2. Vajaduse väljaselgitamine.

Meie heategevuse osakond selgitab koostöös partneritega välja vajalike jalatsite suurused, arvu ja mudelid.

d3

3. Kohaletoimetamine ja jagamine.

Saadame vajaliku arvu jalatseid oma heategevatele partneritele, kes annavad need vahetult üle lastele, osutades ka muud liiki abi.

d4

4, Arvestuse pidamine.

Jalatsite kinkimine ei tohi põhjustada tulude varjamist, seepärast aitame katta kõikide jalatsite kohaletoimetamise ja jagamisega seotud kulud, isegi siis, kui jalatsipaar viiakse lapsele eesli seljas.

d5

5. Kontroll ja täiustamine.Me õpime pidevalt. Oma heategevate partnerite abiga püüame läbi töötada kogu tagasiside, eesmärgiga protsessi täiustada ja tõhustada.

d6

6. Korduvus.Püüdleme selle poole, et muuta jalatsite jagamist süstemaatiliseks ning kinkida täpselt nii palju jalatseid, kui vaja.