Tekkis küsimusi?+372 8801721

Laste kombinesoonid „Reima“ on juba meil!

2017-11-07

 

Universaalne riietus, mis sobib iga ilmaga, pole tähtis, kas sajab vihma või lund. Veekindel, soe ja pehme kombinesoon laseb lastel nautida mängusid väljas isegi külma ilmaga.  Teie lastele pakume  ühetasast, üheosalist kombinesooni sisemise talje ümbermõõdu reguleerimisvõimalusega, pehme sisemise osa ja valgust peegeldavate detailidega.

Kõik õmblused on  suletud nii, et isegi kõige väiksem tilk ei satu kombinesooni sisse ja isegi tund aega lumes mänginud laps püsib kuivas ja soojas. Kergesti eemaldatav kapuuts kaitseb mitte ainult vihma ja lume, vaid ka külmuse eest.  See kombinesoon on kergesti hooldatav, kergesti selga pandav riietusese erinevate õueseikluste jaoks!  

Reima kombinesoonid www.open24.ee/reima/kombinesoonid

 

Reima Enstex® kombinesoonide materjal on vee-, tuule-, porikindel ja kõige tähtsam – laseb kehal hingata. Seepärast on see asendamatu riietusese sügiseks ja talveks. Kõik õmblused on veekindlad, soojuse hoidmiseks on sisse õmmeldud elastsed varrukate ja säärte otsad. Silikoonist pükste aasad liibuvad saabaste külge ja kaitsevad lume sattumise eest sisse. Selle kombinesooniga saate lasta lapse välja iga ilmaga.