CROCS™ SUVEMÜÜK!
Allahindlused kuni -60%. Kampaania kehtib kuni 17.07.2022 (kaasa arvatud)*
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Leia endale sobivad MINNETONKA mokassiinid Open24 e-poest!

2015-03-10

Uus kevad-suvi MINNETONKA kollektsioon on ootab Sind Open24 e-poes! Üllata kõiki enda ümber nende uute hirvenahast valmistatud kvaliteetsete mokassiinidega!

Minnetonka Moccasin on jalanõusid valmistanud üle kuuekümne aasta, kujundades mokassiinidele kohta ajaloos. Nad on valmistanud tooteid, mis loovad erilisi mälestusi, olles loomulik, vaba, mugav ja reaalne. Minnetonka Moccasin on tänaseks saanud Ameerika stiili põhialuseks. Nende mokassiine, kingi, saapaid, sandaale ja susse võid kohata igal pool – alates New York´i ja California tänavatest, lõpetades Colorado mägedega.

Minnetonka valmistab mugavaid, stiilseid vabaaja jalanõusid ja susse ainult parimast nahast. Iga paar on valmistatud pühendusega, et saavutada suurepärase sobivusega ja kauakestvad jalanõud. Kombineerides parimad omadused ja kauakestev mugavus, Minnetonka Moccasin pakub suurepärast kvaliteedi ja hinna suhet.

Kõik Minnetonka jalanõud on valmistatud tõelise „mokassiini hingega“, hoolimata jala kujust. See on lihte idee – klassikaline disain, mis ei saa kunagi vanaks. Minnetonka Moccasin on edukalt kombineerinud vabameelset pärandit tänapäevase pidevalt muutuva maailmaga. Jätkates vabaaja ja mugava Ameerika stiili määratlemist, teame, et Minnetonka Moccasin on Sinu valik. 

Uue kollektsiooni leiad siit…