Tekkis küsimusi?+372 8801721

MIDA OSTUGA TOETATE TOMS

2017-03-07

 

 

 

 

 

 

 

 

„TOMS“ partnerid („Giving Partners“) hoolitsevad tervise, hariduse ja kogukonna arenguprogrammide eest, nende eesmärgiks on abi vajavate laste, nende perede ja kogukonda tuleviku parandamine.

KLASSIKALISED POOLSAAPAD

Kingime alates: 2007. aastast  

Kingitavad: 70+ riigisclasic

Värvid: must, punane, tumesinine, kollakasroheline ja tuha värvi

Valmistatud: Hiinas, Etioopias, Haitil ja Keenias

Kirjeldus: Need mõlemast soost inimestele mõeldud poolsaapad vastavad paljudes riikides koolivormidele esitatavatele nõuetele.  Arvestades meie partnerite vastukajadega, uuendasime  neid saapaid, et need oleks mugavamad ja pikaealisemad – praegu on nende tald tugevam ja aitab kaitsta laste jalgu sisselõikamise ja infektsioonide eest. Need saapad on kaasatud meie partnerite tervise-, hariduse- ja arenguprogrammidesse.

 

TALVESAAPAD

winter

Kingitavad alates: 2012. aastast  

Kingitavad: Kesk ja Ida-Aasias, Ida-Euroopas, Lähis-Idas,  Lõuna-Ameerikas ja  Ameerika Ühendriikides

Värvid: must

Valmistatud: Hiinas

Kirjeldus: Enda partnerite abiga lõime need saapad, mis on mõeldud kandmiseks külmema kliimaga ja tugeva lumesajuga. Need eriti tugevad saapad on loodud selleks, et laste jalad oleksid soojas ja kuivad ja valmistades lapsi ette külmadeks, on kingitavad sügis-  ja talvehooaegadel. 

 

POOLSAAPAD VIHMASE ILMA JAOKS

lietaus

Kingitavad alates: 2014. aastast  

Kingitavad: Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja Kagu-Aasias

Värvid: must

Valmistatud: Hiinas

Kirjeldus: Ilmamuutuste suhtes vastupidavad poolsaapad loodud väga vihmase kliimaga  regioonide jaoks. Vihmase ilma jaoks mõeldud poolsaapad on tugevast materjalist, aukudega pealpool, mis lasevad õhul ringelda ja veel ära voolata, nende tald on vagudega, et nakkumine oleks parem, saabaste sees on aga tallamasseerija.

 

SPORDISAAPAD

kedai

Kingitavad alates: 2013. aastast  

Kingitavad: Aafrikas, Lähis-Idas, Indias, Kagu-Aasias ja Ameerika Ühendriikides  

Värvid: must, valge

Valmistatud: Hiinas ja Indias

Kirjeldus: Nendel spordisaabastel on paks ja tugev tald, peal – õhku läbilaskev võrk ja võimalus valida saapapaelasid või kergesti reguleeritavaid rihmasid. Need saapad on Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas kaasatud meie partnerite tervise ja füüsilise ettevalmistuse programmidesse, mis stimuleerivad lapsi olema aktiivsed.  

 

KOHALIKUL TURUL TOODETUD JALANÕUD  

Untitled-45345

Kingitavad alates: 2013. aastast  

Kingitavad: Argentiinas, Etioopias, Haiitil, Indias ja Keenias

Värvid: must, erinevad värvid

Valmistatud: Argentiinas, Etioopias, Haiitil, Indias ja Keenias

Kirjeldus: Eesmärgiga aidata luua ja toetada töökohtasid, kohustus  „TOMS“ tootma kolmandiku kingitavatest jalanõudest nendes regioonides, milles need on kingitavad. Kohalikul turul valmistatud jalanõud on loodud nii, et need vastaks India rahvuslikele nõuetele. Need jalanõud on kaasatud  koolide hariduse ja toitlustuse programmidesse.