Tekkis küsimusi?+372 8801721

Mida võtta reisile kaasa?

2017-07-19

Saadame mõned olulised soovitused reisijatele ja puhkajatele! Mida võtta reisile kaasa?

1) Kuidas vältida reisil tallapigistusi ja hõõrdumisi? Enne jalatsite ostmist soovitame proovida mitut numbrit ja valida endale kõige sobivam. Tuletame meelde, et uued jalatsid ei peaks ei pigistama, ega piirama jalataldasid. Samuti soovitame uusi jalatseid proovida enne reisi. Selleks sobivad suurepäraselt lühikesed jalutuskäigud, mille ajal jõuaks uued jalatsid kohanduda Teie jalgadega.

2) Ärge unustage plätusid või "crocse"! Sellist liiki jalatsid mahuvad kergesti kohvrisse ja võivad reisi ajal vägagi kasuks tulla. Plätud sobivad suurepäraselt jalutuskäiguks, "čillides" basseini juures või käies duši all

www.open24.ee/ee/crocs/

 

3) Õhtul on pidutsemise aeg! Stiilsed TOMS alpargatad või sneakersid kuluvad teekonnal tõsiselt ära, kui tekib soov “inimeseks” saada. Need on mugavad jalatsid, mis sobivad ka erilisteks puhkudeks.

www.open24.ee/ee/toms/

 

4) Armastate ekstreemseid ja seiklustest tulvil reise? Crocs Swiftwater'id on tõelistele seikluste armastajatele: neid nimetame: "torma, kus iganes tahad”; kiiresti kuivav välismaterjal ja rihmadega kinnitamine muudab need mugavuse garantiiks; eriti kerge ja pehme sisetald – kindlustab turvatunde; saapanina juures olev varbakaitse laseb kergesti läbida suurimad takistused.

www.open24.ee/ee/swiftwater

 

5) Soovite tõesti nautida puhkust mere või basseini ääres? "Flip-floppe" kannavad juba ammustest aegadest meremehed ja lainelaudurid (isegi Jeesus Kandis neid). Miks? Kõik on väga lihtne – neid on kerge jalga panna, mahuvad igasse kohvrisse või seljakotti, püsivad suurepäraselt jalas ja on asendamatult mugavad iga jalatüübi jaoks. Selle pärast ongi "flip-flopid" juba ka sinu "kohustuslikus" nimekirjas.

www.open24.ee/ee/kataloog/platud/

 

6) Teavitatakse halba ilma, taevast aga ähvardab vihma tulla? Me ei kurvasta ka nüüd. Kummikud pole veel kedagi alt vedanud. CROCS kummikuid soovitame selle pärast, et need on muinasjutuliselt kerged – tunnete end, justkui kannaksite harilikke spordijalatseid, jalad püsivad aga alati kuivad. Seega, kui soovite mitte rikkuda enda puhkust – pakime ka kummikud enda reisikohvrisse.

www.open24.ee/ee/kataloog/vihmasaapad/