Tekkis küsimusi?+372 8801721

Miks tasub lastele valida talvel Crocs?

2017-11-23

Talvel, kui iga päevaga läheb aina külmemaks, ei kao laste soov mängida ja väljas olla. Crocs on hoolitsenud selle eest, et ei vihm ega lumi  ei segaks väljas ega kooliplatsil mängimast. Emad valivad lastele Crocse palju aastaid järjest tänu nende kergusele ja soojusele, saapa mugav konstruktsioon ja mängulised värvid võluvad aga lapsi.

Saapad on kergesti jalga pandavad ja jalast võetavad, seepärast saab laps ise need jalga panna ja koju tulles jalast võtta. Sääre ülemine osa on krõpsudega kinnitatav, lapsed armastavad seda, sest ei ole vaja näha vaeva paelte nöörimisega. Need talvised Crocsid on eriti hästi kohandatud  Leedu talve jaoks – saapa veekindel alumine osa on kuni kannataguse ja sääreni toodetud  Croslite™ materjalist, seepärast on ka kõige suuremast porist hästi läbitavad.

Neile, kes armastavad lompides pritsida, pakume sellel aastal uut Crocs™ Swiftwater Waterproof Boot Kid's, täiesti veekindlat mudelit. Saapad on dekoreeritud valgust peegeldavate detailidega, et lapsed oleks nähtavad ka pimedas. Vormitud Croslite™ tald ja tuulekindel nailonist säär kaitsevad vihma ja lume sattumise eest saapa sisse. 

Crocs jalatsid lastele talveks - www.open24.ee/crocs/talveks/lastele/

Untitled-5