Tekkis küsimusi?+372 8801721

NEW BALANCE!

2014-04-03

1906 New Balance Boston firma asutasid Briti immigrant , William Riley, uskumatu , kuid tema peamiseks inspiratsiooni allikaks oli kana jalg - kolm sõrme , mis annab hea tasakaalu linnul. "New Balance" olid esimesed kingad kolmpunkt riputusega .
   Pärast enam kui 100 aastat , New Balance on veel arendab uuenduslikke tooteid , mis aitavad klientidel saavutada isiklikke saavutused.

   Aastal 1981 , New Balance omanikud Jim ja Anne Davis teinud fond , et toetada mitmeid olulisi algatusi , millest üks - ennetamine laste ülekaalulisuse .
   New Balance kingad ainult tehtud Ameerikas ja Suurbritannias. Ettevõte pühendunud luua kvaliteetseid tooteid ja tuntud mitte ainult kõrgetasemelise jalatsite tootja , vaid ka väga  aktiivne keskkonna kaitsja,mistõttu kingad on valmistatud 100% ümbertöödeldud paberist ja 100 % soja baasil värviga valmistatud .
   New Balance jooksvate kingad ja vabaaja jalatsid - üks tuntumaid  mark. See ettevõte tootjad oma tooted, mida kasutatakse mitte ainult sportlastele , vaid kõigile neile, kes tahavad olla elus parim.  Need kingad kanatavad   mitte ainult sportlased , vaid ka ettevõtjad , kunstnikud ja isegi Hollywoodi tähed . Maailm eriti meeldib kvaliteetne, mugav ja stiilne jalatsid .

vaata lisa...