Tekkis küsimusi?+372 8801721

New balance – juba kolm aastat populaarseimad kevadjalanõud!

2017-03-17

Loodud spordi jaoks, kuid teenivad igapäevaselt

Juba üle 100 aasta toodab New Balance kõigi poolt nii armastatud spordijalanõusid. 1906. aastal lõi „New Balance“ ettevõtte Bostonis briti imigrant  Williamas Riley, uskumatu, kuid tema põhiline inspiratsiooniallikas oli kanajalg – kolm varvast, mis annavad linnule suurepärase tasakaalu. „New Balance“ olid esimesed saapad kolme tugipunktiga jalale.


Alguses arvati, et uue põlvkonna „New Balance“ jalanõudest tulevad suurepärased abilised jooksjatele ja sportlastele.  Ja tõepoolest olid alguses kõige erinevamate suuruste ja kujudega jalanõud pakutavad vaid sportivatele ja jooksvatele inimestele. Kolme tugipunktiga loodud jalanõudega on väga kerge manööverdada, saab eriti kiiresti liikuda. Need jagavad koormuse kogu keha vahel, seepärast ei ole isegi peale pikki treeninguid tunda väsimust, jalad ei tõmba, ei ole koormatud selgroog. 

Ettevõte  on kohustunud looma eriti kvaliteetset toodangut ja on tuntud mitte ainult kui kõrgekvaliteediliste spordisaabaste tootja, vaid ka kui eriti aktiivne looduse kaitsja, seepärast on jalanõud toodetavad  100 % ümbertöödeldud paberist ja 100%  soja alusel toodetavate värvidega.

Erinevalt teistest sarnast tüüpi jalanõude seeriatest, võlusid „New Balance“ jalanõud sportlasi erksate värvide, erinevate mudelite ja stiilidega.  Erinevate mudelite ja värvide rikkalikkuse seast leiab igaüks enda lemmiksaapad. Eriti lai erinevate jalanõude valik annab võimaluse end alati hästi tunda ja vabalt liikuda.   Tänu enda erksatele värvidele, laiale valikule ja kõrgele kvaliteedile on need armastatud nii täiskasvanute kui väikeste laste poolt.

Soovitame naistele: 

new-balance-wl574-pink-swanew-balance-wr996-icarusnew-balance-w576-portnew-balance-kl574-pink-white

New Balance naistele - https://www.open24.ee/ee/new-balance/naistele

 

 

Soovitame meestele: 

new-balance-mrl420-red_1new-balance-mrl247-luxe-brown_1new-balance-mrl247-olivenew-balance-w576-port_1

New Balance meestele - https://www.open24.ee/ee/new-balance/meestele

 

 

Soovitame lastele: 

new-balance-kl574-pink-whitenew-balance-kd373-coralnew-balance-kd373-bluenew-balance-kd373-grey-pink

New Balance lastele - https://www.open24.ee/ee/new-balance/lastele