Tekkis küsimusi?+372 8801721

Ole loomulik koos El Naturalista´ga!

2015-03-19

Loomulik nagu alati – uus El Naturalista pakub sulle laias valikus värve ja mudeleid. Vali targalt!

Ideaalne kooslus kvaliteedist, moest ning naturaalsusest. El Naturalista on nimi, mis väljendab teist laadi võimalust minna läbi elu olles nii palju enamat kui lihtsalt Su igapäevane jalanõu bränd. El Naturalista usub ühiskonda panustamisest samal ajal luues mugavaid ning ilusaid jalanõusid, mis aitavad Sul edasi liikuda mööda imelist eluteed.

El Naturalista usub, et tulevik on meie enda kätes ning jalgades.Nemad usuvad, et me oleme kõik võrdsed meie vabaduses olla erinevad. Nemad usuvad, et me oleme kõik individuaalid, mitte mass. Elu ei tohiks võtta kui käimiskiiruses ja et käsitöölise põhjalikkus on parim garantii uuenduslikkuse ja kvaliteedini. Seepärast ka El Naturalista jalanõud on tehtud käsitsi luues kauneid ning mugavaid kingi ning saapaid.

El Naturalista võtab vastutuse keskkonna eest. Pidevalt uurides, luues ja uuendades, et tagada jätkusuutlik, kvaliteetne toodang. Lubadus, mis kinnitab nende kvaliteeti ning keskkonnapoliitikat. El Naturalista, olles kui sotsiaalse muutuse agendid, on pühendunud innovaatilise ning jätkusuutliku projekti (mis on kooskõlas nende väärtustega) promomisega. Elu inspireerib elu ning seepärast El Naturalista on tulnud välja ka jalanõudega, milles saad kõndida läbi elu austuse ning hoolega.

Vaata uut kollektsiooni siit..