Tekkis küsimusi?+372 8801721

Open24 x kuulsused

2015-07-22

Nemad üllatavad pidevalt oma välimusega tähtsatel üritustel või punasel vaibal, kuid veel huvitavam on see, kuidas nad riietuvad, kui punane vaip rullitakse kokku ja kaamerad pannakse kinni. Vaatame, mida kannavad maailma ja Eesti kuulsused vabaajal. Moe tendentsi võib pidada alles siis kuulsaks, kui seda propageerivad populaarsed inimesed.

 

Getter Jaani:

Eesti poplaulja, Eurovisiooni osaleja 2011. aastal, valis Getter Jaami Converse. Converse’i kaubamärki tuntakse ühe populaarseima kaubamärgina roki kuulsuste ja teiste esinejate seas. See on kaubamärk, mis sobib nii spordientusiastidele, kes jälgivad legendaarsete korvpallurite moodi, kui ka muusika armastajatele, kes armastavad rock’n’rolli stiili jalatseid.

getter jaani

Ben Affleck:

Ameerika näitleja Ben Affleck on mitte ainult andekas, kuid ka väga stiilne mees. Seda näitlejat tuntakse ajakirjanduses moe tendentside alustajana, kelle kantavad jalanõud on väga populaarsed. Tema kannab tihti spordikaubamärkidega jalatseid, nagu Converse, Nike, New Balance ja Toms.

benas

Suurbritannia prints George:

Pärast seda, kui Suurbritannia prints George nähti avalikkuses Crocs Kid’s kaubamärki siniste sandaalidega, Crocs’i poolt väideti, et kõik selle mudeli suurused osteti välja. Hertsoginna on juba tuntud oma „võimu“ moeturul poolest – piisab, et tema tuleb avalikkusesse tundmatu disaineri riiete või jalanõudega ja need asjad saavad väga populaarseks. Prints George’il on ka see „võim“. Asjatundjad lõid isegi uue mõiste, mille all mõistetakse seda äkilist riiete, mida kannab kuninglik beebi, pupulaarsust – see on prints George’i efekt.

Angelina Jolie ja Brad Pitt’i väikseim laps ema süles ka nähti Crocs jalanõudega.

crocs