CROCS™ SUVEMÜÜK!
Allahindlused kuni -60%. Kampaania kehtib kuni 17.07.2022 (kaasa arvatud)*
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Parim jõulukink!

2017-12-04

Kui osta Jõulukingituse, siis Sa ei osta ainult kaupa. Samal ajal Sa ka kujutled, kuidas oleks kingitust vaja pakkida, millise teksti kirjutada kaardile, lõppude lõpuks näed silme ees enda lähedase naeratust, kui kingitus on üle antud ja avatud. Me võime aidata Sul mõelda välja kingituse, mille võtab igaüks vastu suurima naeratusega – tänu selle funktsionaalsusele, soojusele ja mõttekusele.

Et oleks lihtsam mitte eksida kingituste labürinti, valmistasime me sellel aastal ette populaarsemate kingituste giidi. Kingitusi saad valida enam kui 40 kaubamärgi ning üle 1700 toote vahel, parim aga on see, et tellides täna saad kingitused kätte lähima paari päeva jooksul. Jõuludeks valmistumine pole veel kunagi olnud nii lihtne!

 + KATALOOG +

 

LAMBANAHKSED KINGITUSED

a

Lambanahast soojemat ei leia midagi. Naturaalne austraalia lambanahk on pehme, paks, tihe ja veekindel, samas annab pilvedes kõndimise tunde. Vali kolme kaubamärgi vahel – EMUKoalabi ja UGG – ning kingi vahetamatu soojuse ja turvatunde. 

Lambanahksete saabaste kataloog+

 

SUSSID

b

Kodu on koht, kus me kõik peame tundma end kõige paremini. Sea saavad kindlustada stiilsed, mugavad ja soojad kodusussid. Alates Crocs tekstiilist või  Camper villastest kuni EMU lambanahksete sussideni, Open24  pakub meeletu valiku kõigile jalgadele.

Susside kataloog +

 

KINGI MÕTTEKALT

c

Kinkides  TOMS kingid Sa enam kui saapaid ja susse. Kinkides TOMS kingid Sa teise saapapaari neile, kel on seda kõige enam tarvis, sest iga ostetud paari eest kingib TOMS teise lastele, kellele tähendavad need saapad kvaliteetsemat elu. Nendel Jõuludel kingi mõttekalt! Saa rohkem teada... 

+ TOMS katalogas +

 

SELJAKOTID

d

Stiilne ja funktsionaalne käekott või seljakott võib tihti muutuda asendamatuks abiliseks. Ta mitte ainult ei mahuta poole meie elust, vaid vahel ka päästab  kogu kooskõla või saab meie parimaks reisikaaslaseks. Kinkida selja–  või käekott tähendab kinkida aksessuaari, mugavuse ja tuleviku elamusi ühes pakendis.  

Selja–  ning käekottide kataloog +

 

KINGITUSED KUNI 30 EURONI

e

Kvaliteetne kingitus ei tähenda ilmtingimata suurt hinda. Vali sussid või Crocs aksessuaarid ja üllata enda lähedasi armsate, kuid praktiliste pisiasjadega.

Kuni 30 euroste toodete kataloog +