Tekkis küsimusi?+372 8801721

Saapad, kui oled lapseootel

2017-04-10

Tihti, valides jalanõusid, tahame me mitte ainult tunda  end mugavalt, vaid olla ka stiilsed.  Kui arvare, et rasedad naised ei saa end tunda mugavalt ja näha ühtlasi välja moodsad, lugege edasi ja Te saate teada, kuidas valida saapaid, mis muudavad päevad heledamaks.   

Raseduse ajal on jalgadel suur koormus. Imiku lisakoormuse tekkimisest võivad hakata jalad paistetama, vahel võib raseduse ajal isegi muutuda jalanumber.  Seepärast soovitavad spetsialistid valida vabamaid ja mugavaid jalanõusid, mis ei pärsiks Teie liigutusi. Õnneks me elame sellisel ajal, mil saapad kohanduvad Teie eluviisiga ja Te saate valida paljude variantide vahel. Kuid kuidas mitte eksida valikupaljususe seas ja valida raseduse ajaks sobivad jalanõud?  

Valige jalanõud, mida on kerge jalga panna ilma kummardamata. Siin teenivad Teid suurepäraselt sellist tüüpi jalanõud, nagu TOMS espadrillid või sportlikku tüüpi laevukesed jalanõud, mida on kerge jalga panna, pealegi võivad sellised jalanõud laieneda.  Sportlikud vabaaja jalanõud elastse kangast ribaga talla stabiilsuse kindlustamiseks. Need jalanõud sobivad igapäevaseks kandmiseks nii tööl kui kodus, jalutuskäikudeks  linnas, puhkuseks looduses või isegi joogaga tegelemisel.  

1. TOMS espadrille -  https://www.open24.ee/ee/toms/espadrille

2. Vagabond sportlikku tüüpi laevukesed - https://www.open24.ee/ee/vagabond/Cintia

3. Crocs sportinio sportlikku tüüpi laevukesed - https://www.open24.ee/ee/crocs-swiftwater-flat/

Spordijalanõud, mis on õhku läbilaskvad ja kerged, garanteerivad tõelise mugavuse. Pehme ja kõrgendatud tald aitab hoida selgroole langevat koormust.

1. New Balance - https://www.open24.ee/ee/new-balance/naistele

2. Nike - https://www.open24.ee/ee/nike/naistele

3. Skechers - https://www.open24.ee/ee/skechers/naistele

Crocs – komfortne ja kerge jalanõu, tõeline kosutus Teie jalgadele. Lai ja ruumikas jalanõu sisu ja  Croslite™ materjalist tallapehmendus, mida on juba kõik armastama hakanud. Pole tähtis, kas need  on klassikalised Crocs kotad või stiilsed sandaalid, rihmikud või laevukesed, iga üks leiab selle, mis vastab ideaalselt  tema vajadustele.

1. Crocs clogid - https://www.open24.ee/ee/crocs/clogid

2. Crocs sandaalid - https://www.open24.ee/ee/crocs/sandaalid

3. Crocs balleriinad - https://www.open24.ee/ee/crocs/balleriinad

Ortopeedide poolt soovitatav jalanõu, mis hoiab Teie selgroo kuju õige, kõndimisel aga jaguneb koormus taldadele õigesti, nii väldite taldade väsimust ja valu. Birkenstock – jalanõud, mis on valmistatud kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi naturaalsest korkmaterjalist ja millel on ortopeedilised sisetallad, mis eriti täpselt kordavad tallaanatoomiat.  

 1. Birkenstock sandaalid - https://www.open24.ee/ee/birkenstock/sandaalid