Tekkis küsimusi?+372 8801721

Sabo Crocs väikese printsi jalakestele!

2015-06-19

Pole ammugi saladus, et moodi dikteerivad maailmas autoriteedid. See kuldreegel leidis taas kinnitustpärast seda kui Ühendkuningriigi prints George astus avalikkuse ette sinistes Sabo Crocs Kids‘ Crocbandjalavajudes, kuulutasid Crocsi kauplused üle kogu maailma, et selle mudeli kõik numbrid on läbi müüdud.

Oma pühapäevast pärastlõunat veetis kogu kuninglik pere Tetbury poloklubis. Seni kuni prints William golfi mängis, köitis ajakirjanike tähelepanu hertsoginna Catherine ja väikene prints, kes kandis Sabo Crocs jalavarjusid. Hertsoginna on juba saavutanud suure tuntuse moe mõjutajanatal piisab ilmuda avalikkuse ette tundmatu disaineri rõivais või jalanõudes ja need esemed muutuvad hetkega ülipopulaarseks. Sama võime on pärinud ka prints George. Pärast seda, kui nooruke moeguru pühapäeval poloklubis end rahvale ilmutas, osteti kohe ära kõik temal seljas olnud rõivabrändid.

Peale sabo Crocsi oli väikesel printsil seljas Olivier Baby and Kids kašmiirist sviiter, mis samuti välkkiirelt ära osteti. Eksperdid on kokku arvutanud, et oma esimese eluaasta vältel on prints kogu maailma poodidele toonud 340 miljonit eurot kasumit üksnes sellega, et teda näidati maailmale nende kaupluste rõivastes ja jalanõudes.

Stiili ja kaubamärkide ekspert Nick Ede kiidab, et prints George ei järgi pimesi moodi, vaid tema stiil esindab tõelist klassikalist briti džentelmeni. Asjatundjad on isegi loonud selle stiili tähistamiseks uue mõiste: "Prints George'i efekt"need pole disainerisildid, vaid igaühele kättesaadav, ent stiilne ja moodne igapäevariietus.

Keegi ei eita, et Sabo Crocs Kids‘ Crocbandon igaühele jõukohane ostLeidke endale sobiv number ja värv Open24 kauplustes!