Tekkis küsimusi?+372 8801721

#StandWithTOMS

2017-05-10

  • Kas teadsid, et iga ostetud TOMS saapapaari eest kingib ettevõte TOMS teise paari lastele, kellel on seda kõige rohkem vaja?
  • Kas teadsid, et iga ostetud TOMS käe- või seljakoti eest aitab ettevõte TOMS päästa sünnitusel lapse elu?  
  • Kas teadsid, et iga ostetud TOMS prillipaari eest aitab ettevõte TOMS taastada silmanägemise ühel inimesel?
  • Kas teadsid, et iga ostetud TOMS kohviubade paki eest annab ettevõte TOMS puhta ja ohutu vee ligipääsu neile, kellel see puudub?  
  • Kas teadsid, et iga ostetud TOMS koolikoti eest finantseerib ettevõte TOMS koolivägivalla ennetusprogramme?
  • Kas teadsid, et iga ostetud Apple kella eest  kingib TOMS kollektsiooni käevõru ja pikendab kellegi päeva sellega, et kingib päikeseenergial töötava lambi?

 

Selleks, et kõik koos hindaksime TOMS kingituste tähtsust, tähistame 12. mail PÄEVA KOOS TOMSiga! Pane selga mõni TOMSi kingituse värvi riideese, tee endast foto, jaga seda, pane peale  hashtag #StandWithTOMS ja näita, et hoolid.

 

TOMS -  tänapäeval on üks tuntumaid ettevõtteid maailmas ühe innovatiivse idee pärast. See idee muutis väga paljude inimeste elud igal pool maailmas. Idee on lihtne – ostke TOMS jalatseid ja iga ostetud paari eest kingib ettevõte jalatsid neile, kellel on neid vaja kõige rohkem. Sel viisil on juba kingitud rohkem, kui 35 miljonit jalatsite paare. See, mis algas lihtsast ideest tänapäeval on saanud tugevaks ärimudeliks, mis aitab vähendada vaesust ja edendada tervishoiu, hariduse ning majanduslike olusid lastele ning nende ühiskondadele kogu maailmas.  Rohkem TOMSi kohta...