Tekkis küsimusi?+372 8801721

Stilistid soovitatav stiil

2017-04-24

Mood ei ole veel kunagi olnud nii demokraatlik, kättesaadav ja avatud kõigile, nagu on seda tänapäeval – pole tähtis, kas Teie isiklikku stiili kirjeldab kõige paremini range minimalism või vastupidi, riidekapp meenutab erksaimat ja seiklusrikkaimat pidu. Ei ole mingeid piire, barjääre, silmapaistvat tendentside hierarhiat – tähelepanu keskpunktis on individualism.

Enese väljendamise viise on nii palju, et sellest võib vahel pea ringi käima hakata. Praktiline soovitus: ammutage inspiratsiooni moetööstusest selle loominguliste, tänavaid ehtivate moenädalate ajal.  See on suurepärane võimalus näha, kuidas 2017. kevad-suvise hooaja tendentsid, mis hiljuti nähtud poodiumitel, võivad olla rakendatavad reaalses elus.

Graafika

gatves-stiliaus-derinys-58dbde0a5dabd-min

Graafika, geomeetrilised mustrid – üks mängulisemaid ja originaalsemaid viise tuua enda riidekappi kevadist värskendust, eriti kui lillemustrid ei ole Teile südamelähedased või tunduvad olevat liiga banaalsed. Ärge kartke kombineerida erksavärvilisi riideid silmatorkavate aksessuaaridega. Sel hooajal on eriti moes minimalistlikud, kuid imposantsete kujudega, asümmeetrilised kõrvarõngad, suured käevõrud. Ärge kartke  investeerida igavese klassika nime väärivatesse riietesse ja aksessuaaridesse, sellistesse, nagu heledad spordisaapad, originaalsed  prillid või klassikaline käekott – need on suurepärased kaaslased mustrilistele kombinatsioonidele.   
TOMS spordisaapad -
https://www.open24.ee/ee/toms

 

Särgid

vida_press_108520413o-58d66c0c4e565-min

Skulpuursed särgid ja seelikud on üks erksamatest ja praktilisematest selle hooaja tendentsidest. Loobutakse mistahes traditsioonilistest hoiakutest, mis on seotud särkide kandmisega: mänguliselt on paljastatav üks või mõlemad õlad, suurendatud varrukad muutvad suurepäraseks aktsendiks. Kombineerides aksessuaare loodusmotiividega ja rahvusliku temaatikaga loote modernse välimuse.
Melissa platvormid, mis ilmestavad teie stiilihttps://www.open24.ee/ee/melissa

 

Punane

gatves-stiliaus-derinys-58dbde1f8da9e-min

Kellegi jaoks ei ole saladus, et punane on ilmselt ainuke värv, mis tõmbab silmapilguga tähelepanu.  Kuid see hooaeg viitab meile, et maagi peitub detailides – pole midagi efektiivsemat, kui minimalistlik, monokroomne kombinatsioon, mis maitsestatud erksate, punaste aktsentidega. Investeerige selle hooaja „it“ aksessuaari ja valige punane värv: see võib olla nii kõrvarõngapaar, käekott kui sall.
Melissa saapad laevukesedhttps://www.open24.ee/ee/melissa

 

 

 

Artikkel - http://www.elaima.lt/naujiena/mada/pavasario-tendenciju-miesto-gidas-842-750488