Tekkis küsimusi?+372 8801721

Suvejalatsite hitt – espadrillid: milliseid valida?

2017-07-06

Klassikalised, võibolla paksu tallaga, kaunistatud lillemustrite või pitsidega? Kinnise või lahtise ninaga, monokroomsed, rihmadega või paeltega – moodsad on kõik, sest need on ju espadrillid! Neid on erinevas stiilis, seepärast sobituvad kergesti Teie lemmikriietega. Sellest jalatsist saab Teie selle suve riiete põhiaktsent! Jalatsid, mis täiendavad iga päev stiili ja lasevad end tunda eriti kergelt. See on eriti praktiline mudel, kui on soovi omada jalatseid, mida saab sobitada erinevate riietega.  

 

Lahtise ninaga espadrillid

Vaevu mõned muudatused jalatsidisainis ja igapäevased alpargatad millekski enamaks. Lahtise ninaga, kõrgendatud talla ja lõuendist välispinnaga kombinatsioon muutub aina populaarsemaks kogu maailmas. Jalgadel hingata laskev sisetald aitab nautida igat suvehetke.

TOMS ESPAD 2  TOMS ESPAD 1  TOMS ESPAD 3

 

www.open24.ee/toms/balleriinad

Klassikalised espadrillid

Klassikalist tüüpi espadrilli (või teisiti alpargata) disainiga jalatsid sobivad kõigiks elujuhtumiteks. See on üks vanimaid jalatsimudeleid, mis on tekkinud XIV sajandil ja pärit Pürenee regioonist Hispaanias. Nagugi traditsiooniline espadrille, paistab see mudel silma kangast pealispinnaga, mis on kinnitatud punutud tallaosa külge. Toms espadrille mudelid on erilised seoses enda kummist V kujulise õmblusega, mis võimaldab jalatsi kergesti jalga panna, õhku läbilaskev sisetald laseb jalataldadel hingata.

 TOMS ESPAD 5  TOMS ESPAD 4  TOMS ESPAD 6

www.open24.ee/toms/alpargata

 

Espadrilli stiilis spordijalatsid

Mitte ainult mugav, vaid ka moodne. Spordijalatsid, mis annavad Teie igapäevasele väljanägemisele uusi värve. Neid spordijalatseid saate kombineerida pikkade kleitide, kitsenevate teksade või suviste põlvpükstega. Tekstiili ja puuvilla kombinatsioon laseb jalataldadel hingata. Sel hooajal on eriti populaarsete spordijalatsite tallad dekoreeritud punutud õlgedega.

 TOMS ESPAD 7  TOMS ESPAD 9  TOMS ESPAD 8

www.open24.ee/emu/tossud