Tekkis küsimusi?+372 8801721

TOMS ANIMAL INITIATIVE + WILDAID

2017-04-03

Kas teadsid? Pandad on kõige haruldasemad karude suguseltsi liikmed. Armsad, kohevad  ja kahjuks haruldased –  kui imelised olendid hiidpandad ka ei oleks, on neid tänaseks päevaks maailmas alles alla 2 tuhande*.Ettevõte TOMS on uhke, et saab toetada organisatsiooni  WildAid, mis kannab hoolt hiidpandade päästmise  programmide eest. Ainult tänu sellistele organisatsioonidele saame olla kindlad, et pandad saavad ka tulevikus kõndida meie planeedil.

Koos WildAid organisatsiooniga on loodud uus piiratud kollektsioon, mille iga detail on inspireeritud pandadest. Mängulised materjalid ning mitu erinevat siluetti naistele ja lastele ei jäta kindlasti erapooletuks.  Peale selle, iga paar on  loodussõbralik  – saabaste tootmisel ei ole kasutatud mingeid loomse päritoluga materjale. Kõige tähtsam on, et iga ostetud saapapaariga toetab ettevõte TOMS täiendavalt organisatsiooni WildAid – annetatud raha on ettenähtud haridusprogrammide jaoks, mis on mõeldud pandade säilitamise arendamiseks Hiinas.  

* - Allikas: panda.org.cn/english/about/about/2013-09-11/2416.html

IGA OSTETUD TOMS SAAPAPAARI EEST KINGIB ETTEVÕTE TOMS TEISE PAARI LASTELE, KELLEL ON SEDA KÕIGE ENAM TARVIS. ONE FOR ONE ®.