CROCS™ SUVEMÜÜK!
Allahindlused kuni -60%. Kampaania kehtib kuni 17.07.2022 (kaasa arvatud)*
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

TOMS + BRAC

2016-08-02

BRAC asutati Bangladešis 1972 aastal, millest tänaseks on kasvanud globaalne liider, tehes võimalikuks võimalusi inimestele, kes seda vajavad. Asutaja, Sir Fazle Hasan Abed, oli Shell Oil kaastöötaja, kuid ta lahkus oma töökohalt, et aidata oma kodumaal taastuda peale sõda ning mitmeid laastavaid tsükloneid. Tol ajal oli Bangladeš maailmas üks vaesemaid riike.
Alguses oli väljakutse ulatus väga suur: kuidas tervet riiki järjele aidata? Üle neljakümne aasta, BRAC täiustas oma toetusmudeleid, jälgides ning testides projekte, mis olid mõeldud jõudma nii paljude inimesteni kui võimalik, suurendades kogukonna poolt juhitud projekte.

TOMS teeb koostööd BRAC’t võrguga, milles on rohkem kui 100 000 kommuuni töölistega, kes elavad kommuunides, kus nad töötavad. Nad levitavad neid komplekte, et kindlustada ohutu sünnitus uutele emadele ning algus beebidele Bangladešis. Need töölised külastavad rasedaid ning uusi emasid regulaarselt ning jälgivad nende toitumist ning tervist. Samuti, nad loovad sünnitusplaani puhtaks ning ohutuks sünnituseks.

 

http://www.toms.com/stories/giving/brac-fighting-poverty-with-community-led-change?utm_source=email&utm_medium=us_fa16_julygivingnewsletter

http://www.toms.com/stories/giving/brac-shes-saving-lives?utm_source=email&utm_medium=us_fa16_julygivingnewsletter