Tekkis küsimusi?+372 8801721

TOMS koos „Every Mother Counts“

2017-06-19

Iga päev, iga kahe minuti möödudes sureb üks naine sünnituskomplikatsioonide tagajärjel. Christy Turlington oleks äärepealt üheks neist osutunud. Peale raskete komplikatsioonide üleelamist lapseootel olemise ajal, lõi ta „Every Mother Counts“ – mittetulundusühingu, mis on mõeldud lapseootel olevate naiste ohutuse tagamiseks. Madalalt arenenud maailmariikides, tuleb vahel haiglani jõudmiseks ja meditsiiniabi saamiseks kõndida jala isegi mitu tundi, seepärast kogevad naised komplikatsioone iga päev.

 

Ettevõte TOMS on uhke selle üle, et saab toetada sellist rahvusvahelist organisatsiooni,  mis on mõeldud sünnituse toetamiseks kogu maailmas. Käesolev piiratud kogusega TOMS kollektsioon on loodud tuginedes ühele organisatsiooni eredamale aktsendile – oranžile roosile, mis sümboliseerib ema tervist ja ütleb, et ohutu lapseootus on võimalik.  Oranž roos esitleb ilusat, energilist ja tugevat elu, kuna iga naine on seda väärt.

 

Iga ostetud saapapaari eest toetab ettevõte TOMS täiendavalt organisatsiooni „Every Mother Counts“  –  annetatud vahendid on mõeldud sünnituste ja lapseootel ning sünnitavate emade ja laste tervise toetamiseks.

CQ5A6584_treated

CQ5A6200_treatedBlakeChristyTurlingtonBurnsMotherChild_REC709_1.50.3_treated