CROCS™ SUVEMÜÜK!
Allahindlused kuni -60%. Kampaania kehtib kuni 17.07.2022 (kaasa arvatud)*
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

TOMS OCEANA KOLLEKTSIOON

2018-02-26

PROBLEEM

Liiga intensiivne kalastamine paljudes kalastuskohtades ohustab vaalade populatsiooni kogu maailmas.  Häiritav on väljakujunenud ökosüsteem, kalaressursid ei jõua aga taastuda teadlaste poolt soovitatava ohutu ja terve tasemeni. Vaalad ja teised  veeimetajad ei ole varustatavad piisava toidukogusega ja hävivad seepärast igal aastal.

KOLLEKTSIOON

Vaalade kollektsiooni moodustavad piiratud koguses veganlikud jalatsid, mis on inspireeritud  hallvaalade ja küürvaalade populatsioonide taastamisest ja nende rändeteedest. On üheksa jalatsite siluetti meestele, naistele ja lastele. www.open24.ee/ee/toms/whale/

KUIDAS SAAD AIDATA

"TOMS" toetab organisatsiooni "Oceana", mis kaitseb vaalasid ja teisi veeimetajaid väljasuremise eest ning hoolitseb nende eest. Selle organisatsiooni eesmärgiks on vähendada intensiivset ja ohtlikku kalastamist  Brasiilias, Peruus ja Filipiinidel ning vähendada müügikoguseid USA´s ja Kanadas. 

Kogu "Oceana" organisatsiooni tegevusaja jooksul on viidud läbi palju kasulikke muutusi ja võetud vastu seadusi, mis pikendavad vaalade eluiga. 2001. a asutatud "Oceana" on suurim rahvusvaheline organisatsioon, mis on orienteeritud ainult meie ookeanide ökosüsteemi parandamisele. Tänaseni on "Oceana" teaduslike kampaaniate läbi kaitstav enam kui miljon ruutmiili ookeani ja loendamatu arv vaalasid, haisid, merekilpkonnasid ja teisi mereelanikke.

TOMS oceana1

KAS TEADSID?

Nii hallvaalad kui küürvaalad võivad kaaluda enam kui viis täiskasvanud elevanti.