Tekkis küsimusi?+372 8801721

TOMS x kuulsused

2015-07-24

Tänapäeval avaldavad kuulsad inimesed suurt mõju meie kultuurile. Tihti ostame teatud lõikega kleidi, teksad, videomängu või teatud sorti kohvi ainult sellepärast, et nägime neid ajakirjades või internetilehekülgedel. Tänapäeval avaldub ka uus tendents – kuulsused saavad tähtsaks avaliku arvamuse formeerijaks ja uudiste kuulutajaks. Ei ole tähtis, kas Teie arvamus langeb kokku või mitte, kuid tõenäosus, et teate, mille poolt on Teie lemmikud kuulsused, on väga suur.

Just tänu sellisele uue info levimisele teab iga noor inimene, keda huvitab populaarkultuur, kaubamärki TOMS. See ei ole ainult suurepärane Teie suvise garderoobi lisa, vaid ka oma vaadete avaldamine. TOMS on ju rohkem, kui jalatsid, see on abi teistele, millesse armus kogu Holywood. Oskarile nomineeritud näitleja KeiraKnightley, Oskari võitjad Julia Roberts ja Anne Hathaway, muusikLennyKravitz, Harry Potter’i staar Tom Felton ja teismeliste unistuste näitleja ZacEfron – kõik nad armastavad TOMS

 

1toms_hathaway1toms_drakas1toms_julia1toms_lenny1toms_keira1toms_efron

Ka väiksemad Holywood’i kuulsused, nagu Angelina Jolie ja BradPitt’i tütar Shiloh või JessicaAlba tütar Honor kannavad TOMS:

 

1toms_pitt1toms_alba2