CROCS™ SUVEMÜÜK!
Allahindlused kuni -60%. Kampaania kehtib kuni 17.07.2022 (kaasa arvatud)*
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Toms x Skype klassis

2015-06-19

Firma Tomsja selle partnerid  töötavad puhkepäevadeta selle nimel, et miljonite inimeste elu maailmas paremaks muuta. Üks nende uusimaid algatusi on koostöö Skype'i loojate ja nende projektiga Skype klassis (Skype in the Classroom). Tomsi asutaja Blake Mycoskie teatel on Toms koostöös projektiga Skype klassis välja tulnud algatusega, mis võimaldab õpilastel, tudengitel ja noorteorganisatsioonidel teha koostööd Tomsi jaotusprogrammi partneritega.

Projekti Skype klassis põhiideeks on luua täiesti tasuta globaalne kogukond, mille raames saaks Skype'i vahendusel kaasata õpetajaid rahvusvahelistesse projektidesse. Nii sünnib võimalus jagada innustavaid edulugusid ja oskusi ning samuti võtta osa silmaringi laiendavatest üritustest, tehes seda klassiruumist lahkumata. Tomsi asutaja Blake Mycoskie usub, et võimalus luua virtuaalne ühendus maailma noorte ning teaduse ja ettevõtluse maailmaga pakub innustavat eeskuju.

Oma teates kirjutab projekti algataja, et Skype'i peamiseks eeliseks, mida Tomsi töötajad on kasutanud aastaid, ongi võimalus luua ühendust maailma eri paigus olevate gruppide vahel geograafilisest kaugusest olenemata.  Blake Mycoskie tunneb uhkust ja rõõmu, mõeldes sellele, et maailma teadusüldsusel avaneb nüüd võimalus tuua ellu positiivseid muutusi kõige lihtsamate vahendite abil.

Tuleviku õpetajad ja kogu maailma ettevõtlikud inimesed saavad tutvuda ja liituda Tomsi algatusega lihtsa nupuvajutusega, linkides edu.skype.com/toms.

Tänu sellele koostööle kutsub Blake Mycoskie kõiki uue põlvkonna esindajaid jagama oma ideid parema tuleviku ehitamisest. Kirjutage lihtsalt Skype'i programmis TOMSInspiresNextGen ning jagage oma lugu teistega.Kui teil ei ole veel Skype'i, vajutage siia.