Tekkis küsimusi?+372 8801721

Tossud – kõikjal ja alati.

2016-06-28

Otsustades viimaste tendentside ja tänavamoe näidete põhjal võib näida, et sportlikud jalatsid sobivad nüüdsest absoluutselt mistahes puhul ja absoluutselt alati.Sportlikke jalatseid võib näha isegi kõrgmoe poodiumil.Kuid hoolimata sellest, kui kangekaelselt ja drastiliselt moeloojad ka ei kustutaks piiri ametliku ja vabaajariietuse vahel – iga komplekt nõuab sobivat konteksti.Seda silmas pidades võite luua efektiivseima välimuse ilma möödalaskmise kartuseta.  See kehtib ka sportlike jalanõude kohta.

Vabaaeg:Vabaajastiili luues võib sportlikest vabaajajalatsitest mitte lahkuda – need sobivad nii teksade (või teiste pükste), kui erinevat tüüpi  kleitidega.Adidas mustade triipudega kingad on ootamatult suurepärane komplekt klassikalise kleidiga, jääb vaid üle sobitada juurde elegantne käekott ja päikeseprillid.Ärge unustage juba klassikaks saanud Converse ja kleidi duetti.Eriti populaarne on sobitada lõhikuga maxi-kleiti sportlike jalatsite ja nahast mootorratturi jopega.

adidas kelnadidas sukneconvers sukn

 

Puhkus. Puhkusekomplekte koostades peate kohvris leidma  koha kahte tüüpi jalanõudele:kingadele ja teadagi sportlikele jalatsitele.Neid võib sobitada kõikide ansamblitega, mida kandsite koos kingadega.Siiski on tähtis pöörata tähelepanu kangastele:Kui teie suvegarderoobis on ainult õhukesed, tuules lipendavad kleidid on nendega juurde parem sobitada kergemast materjalist jalatsid (sellised nagu Vans), kuid Adidas sobib paremini veidi jäigemate kangastega.

vans

 

Õhtuks: see on tõsi, et tossusid võib sobitada uhkete mantlite ja kleitidega, aga kokteiliõhtule minnes võite vabalt valida sama kleidiga komplekti, mida kandsite päeval.Ametlikum, sportliku hooletuse säilitav variant:naiselik kostüüm, mida kantakse koos New BalanceNike või Adidas kingadega.Jalatsitest saab tõeline aktsent, kui valite läikivad, mustrilised või värvilised sportlikud jalanõud – koos klassikalise kostüümiga on tähelepanu garanteeritud.

nike_nb_adidas

 

Allikas: https://stiliusos.lt/skaitykla/2016/05/sportbaciai-aveti-visur-ir-visada/