CROCS™ SUVEMÜÜK!
Allahindlused kuni -60%. Kampaania kehtib kuni 17.07.2022 (kaasa arvatud)*
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Uudis – laste seljakotid – „LittleLife“

2017-12-14

	 Naujiena – vaikiškos kuprinės – „LittleLife“

 

Tõenäoliselt parim kingitus Teie seiklushimulistele lastele on juba meie valikus. Esitleme võluva kaubamärgi  „Little Life“ kollektsiooni! Siit leiate erinevatest tegelastest inspireeritud  seljakotte, joogipudeleidreisipatju ja isegi  lõunakarpe. Teie väike rändaja saab valida enda reisiatribuute. Ja ei ole üldse oluline, kas see on reis lasteaiani või jalutuskäik pargis. Sellesse väiksesse seljakotti mahuvad kõik kõige vajalikumad mänguasjad, jook ja teised asjad, mida laps nii väga tahab kaasa võtta.  See ju ei ole ainult seljakott, kangelane saadab Teie lapsi kõikjal.

 

 

LASTELE ALATES 1-3 ELUAASTANI  

LittleLife1small

Väiksed ja eriti kerged seljakotid muudavad iga Teie reisi toredaks.  Selle külge saab kinnitada äravõetava  „jalutusnööri“, mis aitab Teil kontrollida last ja toetada teda, et ta ei komistaks, aidates samas hoida tasakaalu kõige väiksematel, kes on alles käima hakanud.

 

LASTELE ALATES 3 ELUAASTAST JA VANEMATELE

LittleLife2kids

Arendagem laste iseseisvust – nendesse seljakottidesse saavad lapsed panna reisiks asjad ise kokku. Seljakotil on avar põhisektsioon, reguleeritavad õlarihmad, samuti pehmendatud sang ja vöörihm just nimelt selleks, et lapsed saaks ohutult õppida jalgrattaga sõitma ja oleks alati vanemate poolt kindlalt kinnipüütavad ja toetatavad. 

 

Kogu LittleLife kollektsioon - www.open24.ee/ee/littlelife/