Tekkis küsimusi?+372 8801721

Uuenenud UGG mudel – uued eelised

2017-10-31

Juba armastatud, eriti soojad jalatsid ja pika säärega saapad on sellel aastal uuenenud – nüüd veel rohkem eeliseid!  Lambanahast jalatsid on asendamatu pehmus ja soojus Teie jalgadele. Mugavus ja luksuslik lambanahk, meeldiv villast sisetald ja eriti kerge ning paindlik välistald võimaldavad Teil nautida hubaseid talvehetki. Eriline soojust kindlustav lambanahk imab loomulikult enesesse kogu niiskuse ja reguleerib Teie jalatemperatuuri. Talveks valmistatud  EVA materjalist tald on pikaealine, kuid kerge ja mugav, seepärast sobib kõigiks talveseiklusteks.  

"UGG Classic II" on taasloodud "Classic" versioon, millel on täiustatud "UGG" eelised, mis meeldivad Teile kindlasti. Ikka veel elegantne ja mugav  "Twinface" lambanahk on töödeldud – seepärast on niiskus- ja porikindel. Kahepoolne lambanahk, mis on ühtne (mitte liimitud), selle ühel küljel on naturaalne lambanahk, teisel aga lamba karusnahk . Ainult ärge unustage, et need ei ole vihmasaapad – seepärast ei ole need täielikult veekindlad.

 

Uus „Treadlite“ UGG classic II tald kindlustab tugevama tõmbe, pikaealisuse, vastupidavuse amortiseerumise suhtes ja paindlikkuse. EVA materjalist tald – kummi ja poroloonkummi segu, mis on kasutatav enamuse spordiharude- ja spetsiaalsete tööjalanõude tootmisel.  Vähendab tallapõrutusi, amortiseerib ja vähendab jalataldade  koormust. See on suurepärane valik, kui soovite end tunda isegi väljas sama soojalt kui kodus! 

 

UGG 2

 

Uuenenud UGG classic II kollektsiooni leiate – www.open24.ee/ugg/

Kõik lambanahksed jalatsid leiate  - www.open24.ee/kataloog/lambanahaga