Tekkis küsimusi?+372 8801721

UUS KAUBAMÄRK– Butterfly Twists!

2017-05-22

BUTTERFLY TWISTS lugu sai alguse 2007. aastal, kui kaks venda  (Emmanuel Eribo, Frank Eribo) ja nende kaks koolisõpra  (Mark Quaradeghini ja  Philippe Homsy) vedasid kihla ja tingimuseks oli, et kihlveo  kaotaja peab kogu õhtu kandma kõrgeid kontsasid. Naljaga sõlmitud kihlvedu viis ideeni, mis pööras noormeeste elu pea peale. 

Kuigi kaotaja ei soovinud avaldada enda nime ja ei pidanud kinni kihlveo kokkuleppest, näitas ta koos sõpradega ülesse solidaarust naiste vastu ja  seadis endale eesmärgi luua võluvad jalanõud, mis ühtlasi ei kammitse liigutusi, loovad mugavustunde, ei väsita ja ei riku ära mõnusat peoõhtut. 

Noormeestel polnud mingit kogemust moe- ja jalanõutööstuses, kuid nende entusiasm ja usk ideesse viis neid edasi.   Ettevalmistused idee teostamiseks  kestsid 2 aastat. Noormehed lõid 2 aasta jooksul disainerite meeskonna, mis oli võimeline kombineerima omavahel stiilseid ja luksuslikke detaile, mugavust ja universaalsust. Meeskonnal õnnestus patenteerida kerge, pehme ja paindlik tald, mis suurendab kaubamärgi tuntust ja nõudlust.

BUTTERFLY TWISTS kollektsioon debüteeris 2009. aastal, Londonis. Nüüd juba ka meil, vaata uus kollektsioon üle juba nüüd –  https://www.open24.ee/ee/butterfly-twists/

newinbanner-170217