Tekkis küsimusi?+372 8801721

VEEBIS OSTMISE EELISED

2017-11-23

Võime julgelt väita, et internet kergendab tänasel päeval igakülgselt meie kõigi elu. Kõigest paari minutiga saame tasuda erinevaid arveid, tellida toitu koju või osta endale uued saapad lähenevaks peoõhtuks. Seepärast on täiesti loomulik, et enamus inimesi valib ostlemiseks interneti, mitte harilikud kauplused. Siin mõned põhjused, miks: 

  1.     Kaubavalik.

Veebikauplus võimaldab Teil näha kõiki kaupu ühes kohas.Open24 veebipoes on esindatud peaaegu 50 kaubamärki ja Teil pole tarvis külastada kõikide nende kaubamärkide firmakauplusi. Kõik kaubad leiate ühes kohas.

  1.        Kaupade vahetamise ja raha tagastamise garantii.

Iga veebipoes ostja suurim kartus on jalatsite mittesobiv suurus.Ebamugavuste vältimiseks pakume tasuta tagastamist ja vahetamist - seda teenust võite kasutada isegi 365 päeva!

  1.        Maksmisviiside mitmekesisus.

Pole tähtis, kas eelistate sularaha või maksekaarti - Teil on alati valikuvõimalus.Meie veebipoes võite maksta pangaülekandega, krediitkaardiga või sularahas kauba kohaletoonud kullerile.

  1.        Kauba kiire kohaletoimetamine.

Unustage pikk ooteaeg ja haigutused akna juures postiljoni oodates.Kui esitate tellimuse enne lõunat kuni kella 12-ni, saate tellitud kauba kätte juba järgmisel tööpäeval, aga pärast kella 12 esitatud tellimused saate kätte teisel tööpäeval pärast tellimuse esitamist.

Nüüd saate valida lisaks kiirele kohaletoimetamisele ka enda jaoks sobivama:

  • KOHALETOIMETAMINE DPD PICKUP PUNKTIDESSE
  • KAUBA KOHALETOIMETAMINE OMNIVA PAKIAUTOMAATI
  • KAUBA KOHALETOIMETAMINE DPD KULLERIGA ÜLE EESTI
  1.        Kergesti ligipääsetav hindamine.

Kaubanduskeskustes ostmine on hea treening, kuid valmistab tihtipeale ka pettumuse nii valiku kui kvaliteedi osas.Open24 võimaldab Teil lugeda kommentaare iga jalatsimudeli kohta, seetõttu võite veenduda kauba sobivuses enne ostmist.

  1.        Mugavus.

Kas teate muid kohti, kus võite osta pidžaamaväel, pärast keskööd?Nüüd pole Teil enam tarvis seista järjekorras või oodata kuni konsultant vabaneb.Veebis võite osta 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas.

  1.        Säästke kütust ja muid kulusid.

Veebis ostes võite vältida kulutusi ja aidata kaasa looduse säilitamisele.Veebikaupluses ostes pole Teil tarvis osta kütust, sõita kaubanduskeskusesse või maksta auto parkimise eest.Aga see tähendab kokkuhoitud raha, mida võite kulutada uutele ostudele.

 

2052 veebis ostmise eelised >>