Tekkis küsimusi?+372 8801721

Võime aidata kaitsta Teie jalatseid!

2016-01-20

Talv on halastamatu. Neljast aastaajast on see kõige ohtlikum meie nahale, riietele ja teadagi, jalatsitele. Sel talvel võime aidata kaitsta Teie jalatseid. Juhinduge nendest lihtsatest soovitustest ja Teie jalatsid säilivad kauem uuena.

Nahk

  1. Hoolitsege jalatsite eest varakult.

Tähtsaim on jalatsite kaitsmine juba enne hooaja algust, et need oleksid vastupidavamad mistahes välistele mõjudele. Selleks sobivad ideaalselt immutusvahendid. Kui jalanõud on eelnevalt impregneeritud, väldite soolaplekkide tekkimist nendel.Me soovitame kõik talvesaapad välja otsida enne hooaja algust ja sooritada see protseduur kõikidele koos.

Soovitatavad tooted:

Shoeboy's Impregneerimisvahend "Protect Plus" 75ml

Shoeboy's Jalatsite impregneerimisvahend 400ml

Shoeboy's Immutusvaht 200ml

Shoeboy's Nanotehnoloogial põhinev jalatsite impregneerimisvahend 400ml

  1. Puhastage, puhastega ja veelkord puhastage.

Mida sagedamini, seda parem. Pole tähtis, kas saabastel on soolasete või lihtsalt igapäevane pori. Esimene samm jalatsite hooldamisel peaks olema alati puhastamine.Ideaalne oleks puhastada saapaid iga päev pärast kojujõudmist.

Shoeboy's Rasvavaba naha puhastusvahend 200ml

Shoeboy's Multi Clean 75ml

  1. Hooldage ja niisutage.

Kõiki nahast tooteid peab pidevalt niisutama. Hoolimata sellest, et naha poleerimisvahend muudab jalatsid läikivaks ja säravaks ei tähenda see veel, et selline hooldamine aitab kaitsta saapaid naha kahjustumise eest tulevikus, näiteks pragunemise eest. Sel põhjusel soovitame kasutada vaha, konditsioneeri või naha värvitooni uuendavaid kreeme.

Shoeboy's Värvi taastav kingakreem 75ml

Shoeboy's Nahahooldusvaha 200ml

Shoeboy's Leather Creme

Pööratud nahk

Pööratud nahast saapad on alati valdavad sügis/talvistes kollektsioonides. Kuidas hooldada neid saapaid kogu hooaja vältel nii, et võiksite neid kanda ka järgmisel hooajal?Vaat milles on küsimus. Eriti siis, kui talv hellitab meid mitte ainult koheva lume vaid ka vihmahoogudega.

  1. Hoolitsege eelnevalt.

Samuti kui suvel ei peaks mererannas päevitama ilma kaitsekreemita ei peaks ka talvel astuma lumisele tänavale enne kui pööratud nahast saapad on kaitstud. Selleks peaks kasutama immutusvahendeid. Avaldame saladuse:enne ja pärast immutamist soovitame saapaid harjata pööratud nahast harjaga.

Shoeboy's Hari pööratud ja nubuknaha puhastamiseks

Shoeboy's Impregneerimisvahend "Protect Plus" 75ml

Shoeboy's Jalatsite impregneerimisvahend 400ml

  1. Puhastage, puhastage ja veelkord puhastage.

Reegel on siin üks: mida te iganes ei teeks, ärge puhaste pööratud nahast saapaid veega. Reegel on üsna paradoksaalne, kuna vett kasutades võite rikkuda jalanõude värvitooni ja naha tekstuuri. Kuid saapad on määrdunud, peaks neid puhastama pööratud nahast käsnaga. Märjad saapad peaks jätma ööseks kuivama ja hõõruma seejärel käsnaga puhtaks.

  1. Ärge visake ajalehti ära.

Kui vihm tabab Teid ootamatult, kaitske oma saapaid edasise kahju eest, pannes need koju tulles kohe kuivama. Selleks vajate ajalehti. Toppige saabastesse ajalehti selleks, et need imeksid endasse niiskuse seestpoolt.Mitte mingil juhul ärge kuivatage näiteks fööniga või radiaatoril - sel viisil rikute naha lõplikult.

Lambanahast saapad

  1. Hoolitsege eelnevalt.

Nagu kõigi teiste talvesaabaste puhul tuleb ka lambanahksete saabaste eest hoolitseda varakult. Juba samal päeval, kui oma Ugg saapad kätte saite, töödelge neid immutusvahendiga. Eelnev impregneerimine aitab vältida tulevikus mistahes plekke või pori.

  1. Puhastage.

Tähtis reegel:mitte kuivatada saapaid otsese soojusallika juures. Radiaatorid, elektrilised küttekehad, föönid, aga eriti päike pleegitavad Teie saabaste värvi, aga pööratud nahk muutub kuivaks ja krobeliseks. Samuti peaks vältima puhastusvahendite kandmist otse saabastele.Jalatseid puhastage käsnale või lapile kantud vahendiga.Vastasel juhul võivad saabastele jääda plekid.

Shoeboy's Multi Clean 75ml

  1. Kõrvaldage vihmaplekid.

Ilmaennustus võib olla ekslik. Seetõttu võite mõnikord minna välja lambanahast saabastega ja jääda vihma kätte. Kui vihmapiisad on jätnud Teie saabastele plekid on neid kõige parem puhastada saapaid teineteise vastu hõõrudes.

Täiendavad nõuanded:

+ Proovige alati vahendit enne kui kasutate kogu saapal! Pole tähtis, millist vahendit kasutate, katsetage seda alati väiksel, vähenähtaval pinnal. Sel viisil veendute, et vahend ei kahjusta Teie jalatseid.

+ Hoidke oma jalatsid lõhnavad !Pole midagi hullemat kui jalatsite halb lõhn. Me soovitame jalatsite sisetaldu vahetevahel pesta, vahetada need uute vastu või kasutada jalatsite desodoranti (näiteks seda:https://www.open24.lt/en/catalog/shoeboy-s-jalatsivärskendaja/?color=5877).