Tekkis küsimusi?+372 8801721

filtrid

 • Suurus
  Jalatsid
  44 45 46
 • Värv
 • Materjalid
 • hind
  Alates:
  Kuni:

OK

LACOSTE

filtrid Sorteerima

Sorteerima


logo-min_11

LACOSTE nähtavale ilmus 20. sajandi 4. aastakümnel, kui Rene Lacoste tegi revolutsiooni meeste moes – tavalise kootud kangast tennisriietuse vahetas tänapäevaks klassikaliseks saanud LACOSTE polosärgiga. 80 aastat pärast asutamist LACOSTE kaubamärk võib vabaajariietuse turul nimetada end liidriks.

LACOSTE elufilosoofia väljendub tänapäeval paljude riiete, jalanõude, lõhnade, nahkaksessuaaride, prillide, käekellade ning kodutekstiili kollektsiooni kaudu. LACOSTE leidis oma edu tänu autentsusele, efektiivsusele ning elegantsile.

LACOSTE filosoofia – vananemiskindel stiil. LACOSTE on pigem eluviis kui moetendents. Pidevalt uuendades klassikalisi mudeleid moodsate detailidega loob LACOSTE kõrgeimat kvaliteeti, mis on moes kogu aeg. Oma spordistiili juurtest LACOSTE ei loobu ning tänu sellele nimetatakse ettevõtet vabaajaelegantsi loojaks. Esimesed autentsed mudelid, mis oma alguse leidsid tennise, golfi ning veespordi kultuuridest, on tänapäeval saanud linna vabaajariietuse must-have detailide tiitli.

 

 Lacoste front