Tekkis küsimusi?+372 6661 199

Filtrai

 • Suurus
  Saapad
  36 37 38 41 42 43 44 45 46
 • Värv
 • Eripakkumised
 • hind
  Alates: EUR
  Kuni: EUR

OK

Lacoste jalanõud meestele

Filtrai Sorteerima

Sorteerima


LACOSTE nähtavale ilmus 20. sajandi 4. aastakümnel, kui Rene Lacoste tegi revolutsiooni meeste moes – tavalise kootud kangast tennisriietuse vahetas tänapäevaks klassikaliseks saanud LACOSTE polosärgiga. 80 aastat pärast asutamist LACOSTE kaubamärk võib vabaajariietuse turul nimetada end liidriks.

LACOSTE elufilosoofia väljendub tänapäeval paljude riiete, jalanõude, lõhnade, nahkaksessuaaride, prillide, käekellade ning kodutekstiili kollektsiooni kaudu. LACOSTE leidis oma edu tänu autentsusele, efektiivsusele ning elegantsile.

LACOSTE filosoofia – vananemiskindel stiil. LACOSTE on pigem eluviis kui moetendents. Pidevalt uuendades klassikalisi mudeleid moodsate detailidega loob LACOSTE kõrgeimat kvaliteeti, mis on moes kogu aeg. Oma spordistiili juurtest LACOSTE ei loobu ning tänu sellele nimetatakse ettevõtet vabaajaelegantsi loojaks. Esimesed autentsed mudelid, mis oma alguse leidsid tennise, golfi ning veespordi kultuuridest, on tänapäeval saanud linna vabaajariietuse must-have detailide tiitli.